Zasilacz Ketron SD9 SD60 SD90 SD40 MidJPro

Zasilacz Ketron SD9 SD60 SD90 SD40 MidJPro Oryginał tel.511-500-868
Zasilacz Ketron SD9 SD60 SD90 SD40 MidJPro Oryginał tel.511-500-868

Jaki Zasilacz Ketron SD9 SD60 SD90 SD40 MidJPro Oryginalny 9V 4A.

Polecam o wiele Lepszy i Tańszy zasilacz jak Oryginał. Pasuje również do Ketron SD9 Ketron SD60 Ketron SD90 Ketron SD40 Ketron MidJPro oraz zasilacz ketron MidJay. Jak wiadomo cena oryginalnego zasilacza waha się w granicach 400-500zł PLN. A co gorsze jeszcze jest problem z dostępnością tego zasilacza u nas w Polsce. Sam osobiście się o tym przekonałem dzwoniąc i pisząc do Serwisu FX-Music Częstochowa oraz Zamość. Minął miesiąc i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Stąd wiele osób decyduje się na tańszy zamiennik to co jest szybciej osiągalne. Choć w praktyce zakup właściwego zamiennika nie jest taki prosty jak by się wydawało. Ponieważ żaden z dostępnych nowych zasilaczy na allegro OLX czy w jakim kol wiek sklepie. SPRAWDZONE – Zupełnie nie pasuje do tego który powinien być zastosowany w wymienionych modelach.

Nie odpowiedni Zasilacz Problemy jakie?

Zasilacz Ketron SD9 SD60 SD90 SD40 MidJPro Oryginał 9V4A
tel.511-500-868
Ketron SD9 Zasilacz Tani Oryginał tel.511500868

Otóż jeżeli jest to zasilacz o mocno różniących się parametrach, może nawet uszkodzić instrument! Natomiast jeżeli parametry opis na tabliczce znamionowej są niby takie same jak oryginał. To słowo PRAWIE robi w Ketronie ogromną różnicę. Ponieważ nawet znikome różnice napięcia na wyjściu Output – tzw. niezgodności zasilania mogą powodować nie poprawne działanie instrumentu A jest to nie inaczej jak chiński zasilacz za 30zł który jest sprzedawany nawet w kwocie –150zł dla zmylenia i osiągnięcia wielokrotnych zysków. Mogą , a nawet w 100% wystąpią problemy z płynnością przełączania różnych funkcji na wyświetlaczu, przewijania, przycięcia, niepoprawne zamykanie systemu itp.

Zasilacz Ketron SD90

Jeden zasilacz kilka zastosować

Zasilacz Ketron MidJPro
Zasilacz MidJPro Tani Oryginał tel.511500868

Co to oznacza? Otóż producent Ketron zastosował jeden i ten sam Zasilacz w Ketron SD9 SD60 SD90 SD40 MidJPro. Dlatego bądź przezorny, pomyśl nad zakupem rezerwowego zasilacza, stosunkowo wcześniej. Zanim ten fabryczny Ci Padnie albo zapomnisz go zabrać ze sobą na Joba. I wtedy co Jesteś bez wyjścia? W Ketron Audya nie było takiego problemy, wystarczyło tylko podpiąć przewód taki sam jak do PC czy drukarki tzw. Sieciowy i problem był rozwiązany. Ale producent postarał się abyśmy mieli więcej problemów z Seria SD. pomijając iz oryginalny zasilacz ma zbyt krótki kabel i gdy mamy wysoki wygodny dla nas statyw to ciężkie pudełko zasilacza wisi w powietrzu na kablu?

Natomiast jak powszechnie wiadomo. Nowa seria SD ma zasilacz zewnętrzny o którym pakując instrument musimy już zawsze pamiętać, aby go nie zapomnieć zabrać wraz z instrumentem.

Zasilacz Ketron SD9 SD60 SD90 SD40 MidJPro  Zasilacz Oryginalny 9V4A
Zasilacz Ketron SD40 Tani Oryginał tel.511-500-868

Wymienione modele Ketron z zasilaczem 9V4A

Ketron SD60 Zasilacz : Zewnętrzny 9V-4A

Moduł Ketron SD90 Zasilacz : Zewnętrzny 9V-4A

Ketron MidJPro Zasilanie: zewnętrzne 9V 4A

Niestety do Keyboard Ketron SD7 Zasilacz : zewnętrzny 230VAC / 15VDC więc już zupełnie inny.

UWAGA na Zamienniki a zwłaszcza coś takiego?

Trefny Zasilacz Niby Zamienni do Ketron SD9

UWAGA na Zamienniki a zwłaszcza coś takiego? Ponieważ taki zasilacz może spowodować nieodwracalne uszkodzenia instrumentu. Dlatego przed podłączeniem Należy sprawdzić miernikiem aby nie było większego napięcia względem oryginalnego zasilacza od Ketron. A jak wiemy wiele osób decyduje się na coś takiego lub też podobnego. A żaden zasilacz nowy z Allegro nie spełnia tych warunków. Choć jak ktoś ma odpowiednią wiedzę i odpowiedni sprzęt. To jednak jeszcze można znaleźć coś co może być nawet lepsze niż oryginał Ketron. Bynajmniej mi to się udało.

STRONA INFORMACYJNA DLA Zainteresowanych Ketron

error: Chronione przed kopiowaniem !!