ZABAWY WESELNE

Zabawy weselne – Zespół muzyczny Concret

Zabawy Weselne oczepinowe - Zespół muzyczny na wesele - Concret - Zespół weselny tel. 511500868

Nowości Zabawy weselne – Zespół muzyczny – CONCRET. Prezentujemy opis najczęściej wybieranych zabaw oraz nowych konkursów weselnych oczepinowych, które możemy zorganizować na życzenie Młodej Pary podczas przyjęcia weselnego. Oto nasze ❤️ weselne zabawy, które są wyjątkowe, eleganckie i przystępne cenowo!


Na oczepiny mamy tzw. standardy zabawy weselne

Jako Zespół weselny z Kielc, w województwie świętokrzyskim – polecamy tylko sprawdzone zabawy weselne, które zawsze się sprawdzają ❤️. Takie jak Welon, mucha czy krawat, a potem przechodzimy do zabaw dla gości. Na początku wesela organizujemy dobre i integracyjne zabawy weselne. Bardzo popularna zabawa, wybierana przez większość młodych par, to oczywiście test zgodności. Pytania są zadawane w dość zabawny sposób, co dodaje atmosferze. Warto przeprowadzić taki test zgodności małżeńskiej. Niewątpliwie test zgodności z weselnymi śmiesznymi pytaniami gwarantuje dobrą zabawę. Dlatego jest to numer 1 na oczepiny. Podobnie jak zabawa wesołej przysięgi małżeńskiej, choć ta jest mniej znana i ma mniejszą moc.

Najlepiej sprawdzają się zabawy, do których można zaprosić większą liczbę gości. Powitanie Młodej Pary i gorzka wódka. Taniec zapoznawczy, zabawa z krzesełkami – konkurs dla Pań – wszystko oczywiście w granicach zdrowego rozsądku. Gramy “Jedzie pociąg z daleka” w odpowiednim czasie. Dobre konkursy na wesele zawsze się sprawdzają najlepiej. Oczepiny na weselu muszą być fajne. Aktualnie tylko zespoły, które organizują śmieszne wesela i oczepiny, mają dużo zamówień. Kolejna ciekawa zabawa to Telegram Gratulacyjny (podczas oczepin najczęściej prowadzą drużbowie, starości).

Oczepiny weselne

Oczepiny weselne są w rzeczywistości tradycją. Zwykle odbywają się w dniu wesela, często o północy. Istnieją różne odstępstwa od tej reguły, w zależności od sytuacji. Oczepiny weselne z udziałem Państwa Młodych często stanowią dużą atrakcję dla gości. W ramach oczepin odbywają się różne zabawy oczepinowe, takie jak noszenie wianka czy welonu przez wszystkie panny czy łapanie krawatu czy muszki przez kawalerów. Celem jest zapewnienie wszystkim dobrą zabawę. Czasem na wsi odbywają się też dodatkowe zabawy śpiewane. Coraz bardziej popularne stają się także wózeczki na oczepiny, w których biorą udział wszyscy. Oczepiny na weselu to po prostu sposób na dobrą zabawę.


Posłuchaj utworów w naszym wykonaniu

Więcej utworów

 
 

Zespół muzyczny na wesele - Concret - Zespół weselny

Polecane zabawy weselne:

Podziękowania dla Rodziców od Młodej Pary

W praktyce godziny są całkowicie dowolne, w zależności od życzeń Młodej Pary, zapraszamy rodziców i parę młodą na środek sali. Oczywiście młoda para wcześniej wybiera utwór, który mamy zagrać dla rodziców. Na życzenie pary młodej organizujemy również podziękowania dla świadków, chrzestnych i starostów wesela. Krótko mówiąc, wszystko jest do ustalenia!

Zabawy weselne - Concret - Muzyka na wesele

Wesela z Concretem

Na YouTube można znaleźć wiele różnych zabaw weselnych, ale niewiele z nich jest przemyślanych. Niektóre zabawy są obraźliwe i krępujące dla uczestników, a niektóre są takie, w których goście są podpuszczani do picia. Bez względu na to, czy chcą, czy nie! (tzw. “Chochelka”) Nie polecamy tego i można odczuwać tego konsekwencje po imprezie!
Podczas takiej uroczystości, jak wesele, oprócz wspaniałej młodzieży biorą również udział starsi i dzieci.

Zabawy weselne Oczepinowe – Concret

Musisz być nowoczesny, światowy i luksusowy, ale jednocześnie przyjemny. Oczywiście, bez zapraszania Dja na swoje wesele! Jeśli już to zrobić, to nie ma mowy, że się na taką zabawę nie zdecyduję. To byłoby nudne jak wersal, a do tego podrabiane. Niech Bóg broni, żeby było tak jak za starych dobrych czasów, kiedy cała wieś bawiła się do białego rana, a na zakończenie wszyscy goście śpiewali “Kiedy ranne zorze!” Wspaniała orkiestra na wesele – to trzeba wziąć pod uwagę przy organizacji imprezy. Mama powinna się zająć poczęstunkiem, a ojciec powinien kupić wódkę i zrobić wszystko, żeby można było mieć orkiestrę na wesele. Zespół muzyczny na wesele w Polsce jest, będą się dusić ogórki, żeby wszyscy dobrze się bawili. Obsada weselna wprowadzi do lokalu na błogosławieństwo, wprowadzi do lokalu na zabawę, ale niestety na noc poślubną już się nie zdecyduje.

Zabawne oczepiny śmieszne zabawy

Dlatego zalecamy dokładne przyjrzenie się takim fajnym zabawom na pierwszy rzut oka. Dziś jest wesele, wszyscy są w lekkim upojeniu, więc w tłumie będzie ok. Ale co jeśli później obejrzymy video z wesela? Zupełnie trzeźwi, gdzie ktoś się przewrócił, jedna Pani coś tan np. wyszło, ktoś się ośmieszył? Czasami na wiejskich weselach są też przyśpiewki weselne przed domem.

Konkursy Weselne-Biesiada

Polecana biesiada za stołami na wesoło utwory ludowe, weselne. Dla zwolenników tradycyjnych klimatów mogą odnaleźć się w repertuarze zabawne przyśpiewki, piosenki góralskie oraz skoczne tańce. Zespół weselny jest otwarty na wszelkie oczekiwania, wykonują przeboje muzyki tanecznej z różnych dekad i okresów. Zabawy weselne w każdym momencie są wskazane. Wodzirej to kolejna osoba, którą niewątpliwie warto zatrudnić, chcąc zorganizować świetną zabawę dla gości. Urozmaici on tańce i poprowadzi weselne zabawy, co jeszcze bardziej rozbawi obecnych.

Zabawy weselne konkursy najlepsze jakie?

Polecane zabawy weselne oraz konkursy najlepsze.

Polecane są najlepsze zabawy weselne i konkursy. Dzięki nim rzucanie bukietem i muchą stają się niezapomnianą i wyjątkową zabawą dla wszystkich gości na weselu. Zatrudnienie odpowiednich osób to spory wydatek, ale warto zainwestować więcej, aby sprawić, że radość będzie niezapomniana. To zapewni wspaniałe wspomnienia nie tylko dla gości, ale przede wszystkim dla Młodej Pary. Jedną z możliwości jest woskowanie głośników, które wymaga specjalnej zawiesiny o unikalnej recepturze.

Należy jednak pamiętać, że niektóre zabawy mogą niektórym gościom się nie spodobać. Zaangażowanie wodzireja jest gwarancją dobrze zorganizowanej imprezy. Przyciągnie gości na parkiet i zapewni wiele interesujących atrakcji, zwłaszcza o północy, kiedy tradycyjnie odbywają się oczepiny. Polecamy zespół ShowTime.

Oczywiście, są również inne fantastyczne zabawy, które bawią większość gości doskonale. I takie zabawy proponujemy i polecamy!

Jest to jedyna uroczystość w życiu, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje Młodej Pary. Jeśli jednak zabawa jest nieodpowiednia, poinformujemy, że jest ona tylko na ich życzenie.


error: Chronione przed kopiowaniem !!