Yamaha Tyros 5 Genos Style

Yamaha Tyros 5 Genos Style Pakiet Dance

Yamaha Tyros 5 Genos Style Pack Nowe Bębny Dance oraz Live

Witam Serdecznie Miłośników Dobrego niepowtarzalnego brzmienia.

Oto po trzech latach ciężkiej pracy możemy cieszyć się Specjalnym PACKiem dla najpopularniejszych instrumentów, czyli Yamahy TYROS 5 oraz GENOS. Ta innowacyjna aktualizacja wzbogaca zarówno dynamikę jak i selektywność poszczególnych instrumentów w sekcji rytmicznej. To prawdziwy skok na kolejny poziom dla tych znakomitych, praktycznie bezawaryjnych Keyboardów. Takie udoskonalenie było potrzebne od lat, ale dopiero teraz ujrzało światło dzienne. Yamahy Tyros czy inne serie często miały problem z mulącym i dudniącym basem i nieczytelnymi bębnami. Ale to już przeszłość! W końcu w 2018 roku firma postanowiła zaradzić tym problemom i stworzyła pakiet, który zapewni jeszcze lepsze brzmienie. I to nie jest koniec! Firma Yamaha nie przestaje działać i do roku 2023 możemy spodziewać się kolejnych niesamowitych rozwiązań, które nie tylko wzbudzą zachwyt, ale też sprawią, że granie będzie jeszcze bardziej artystyczne i oryginalne.

PACK – Yamaha Tyros 5 Genos Style

Zatem po wielu latach oczekiwania, wreszcie pojawił się Specjalny PACK. Do Yamaha TYROS 5 GENOS oraz modele budżetowe jak Yamaha s970 S770 itd.! To niesamowite narzędzie pozwala na jeszcze większą dynamikę i selektywność poszczególnych instrumentów w sekcji rytmicznej. I co za ciekawe – nie jest to sprawa nowa, ale udało się dopracować i wzbogacić dźwięki zamknięte w tych znakomitych, praktycznie bezawaryjnych Keyboardach. Nie przeciągajmy już dłużej tej niezwykle ważnej kwestii – każdy fan Yamaha Tyrosa czy innych serii doskonale wie, że dudniący bas i nieczytelne bębny to bolesny problem. Jednak wraz z pojawieniem się Specjalnego PACKa na lata 2018-2023, te problemy odchodzą już w zapomnienie! Unikalne brzmienia, nowoczesny design i perfekcyjna jakość dźwięku to tylko kilka z licznych zalet. Dzięki temu narzędziu Yamaha Tyros 5 jak i Genos zagrają jeszcze lepiej i z pewnością staną się ulubieńcami każdego muzyka.

>>>Nie ma to jak mocne, selektywne brzmienie perkusji. Ale pomijając te defekty, istnieją nowoczesne rozwiązania, które odmienią Twoje granie! Wystarczy skupić uwagę na dwóch kluczowych aspektach – bębnach i basie. W 2018 roku mieliśmy wielkie sukcesy w dziedzinie sprzętu perkusyjnego, ale czujemy, że najlepsze jest jeszcze przed nami. Patrząc w przyszłość do 2023 roku, stawiamy na innowacyjność i oryginalne rozwiązania, które z pewnością zrewolucjonizują sposoby grania. Warto zainwestować w takie sprzęty, ponieważ to właśnie na ich bazie możemy osiągnąć nieporównywalne brzmienia, które urzekną publiczność na każdym koncercie!

Dlatego postanowiłem że muszę coś z tym zrobić?

Nie było to łatwe, ale udało nam się stworzyć zestawy perkusyjne, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających muzyków. Jako lider na polskim rynku muzycznym, mieliśmy jasno określony cel – stworzyć naprawdę innowacyjne rozwiązania, które będą idealnie pasować do większości stylów i midi produkowanych w kraju. Dzięki wielkiej wytrwałości oraz nieustającemu dążeniu do doskonałości, udało nam się osiągnąć wymarzony efekt. Nasze zestawy perkusyjne 2018-2023 to prawdziwy przełom, który z pewnością zrobi wrażenie na wszystkich miłośnikach muzyki. Każdy element jest starannie przemyślany i umieszczony w odpowiednim miejscu, aby stworzyć najlepszą jakość dźwięku. Już teraz możesz zanurzyć się w świat naszych perkusyjnych rozwiązań i cieszyć się pełnym zapału, znakomitym brzmieniem.

Toteż od 2018 roku podjęliśmy wyzwanie stworzenia zestawów perkusyjnych, które nie tylko będą pasowały do większości Styli i Midi produkowanych na polskim rynku, ale też zapewnią naprawdę zadawalający efekt. Nie było to łatwe, ale nasz zapał i energia pozwoliły nam na opracowanie wielu pełnych innowacyjności i oryginalnych rozwiązań. Teraz, w 2023 roku, z dumą możemy powiedzieć, że nasze produkty są na topie, a poszczególne elementy perkusyjne znajdują się w odpowiednim miejscu, przyczyniając się do niepowtarzalnego dźwięku. Było to trudne wyzwanie, ale dzięki naszej pasji udało się osiągnąć sukces.

Prace nad tym Packiem trwały bez mała 3 LATA!

Wow, ależ to jest wspaniałe osiągnięcie! W końcu udało mi się stworzyć zestawy, które w ponad 90% pasują do każdego Styli i Midi. Przede mną nie lada wyzwanie, jednak po wielu dniach ciężkiej pracy i dzwonieniu do znajomych, udało mi się to osiągnąć. Teraz mam zaszczyt przedstawić Wam najlepsze zestawy, które bez wątpienia poprawią jakość grania w Twoim Tyrosie lub Genosie. W końcu możesz zagrać o wiele, wiele bardziej dynamicznie, a bębny Dance brzmią jak prawdziwe nagranie, a nie tylko pukanie. Co więcej, z zestawami dedykowanymi dla lat 80-90, dajesz się ponieść klasycznemu brzmieniu. Jestem dumny z tego, co osiągnąłem i wiem, że w ciągu kolejnych pięciu lat będę nadal na topie, innowacyjny oraz oryginalny, dostarczając jeszcze więcej nadzwyczajnych tworów.

Cieszę się niesamowicie, że udało się mi osiągnąć swój cel! To było lepsze niż przypuszczałem! Po wielu próbach i błędach udało mi się stworzyć zestawy, które pasują w ponad 90% do większości Styli i Midi. Najbardziej ekscytującym dla mnie odkryciem jest to, że zarówno Tyros, jak i Genos mogą teraz zagrać o wiele bardziej dynamicznie, niż kiedykolwiek wcześniej. Bębny w stylu Dance brzmią teraz jak te z prawdziwego zdarzenia, a bębny z lat 80-90 to absolutna rewelacja. Jestem przekonany, że to co udało mi się stworzyć, jest na topie i posłuży setkom muzyków jako innowacyjne rozwiązanie. Jestem pełen zapału i energii. Moja oryginalna koncepcja będzie na pewno dostępna na rynku do 2023 roku, a ja jestem gotów rozpocząć kolejne projekty już teraz!

WAŻNY EFEKT KOŃCOWY A TEN JETS MEGA ZADAWALAJACY.

Jeśli chodzi o zestawy perkusyjne dla T5 i Genos, to posłuchajcie sami mojego demo! Nie ma nic lepszego niż dobrej jakości dźwięki perkusyjne, zwłaszcza kiedy gra się na instrumentach na topie innowacyjnych rozwiązań. Moje zestawy zapewniają pełny wachlarz dźwięków i są pełne energii i zapału. Warto zauważyć, że różnica w dynamice Styli i Midi w porównaniu z oryginalnymi instrumentami jest ogromna. Dzięki basom z Ketrona uderzającym idealnie w punkt, można doskonale odczuć każdy dźwięk, a co ważne – nie powodują one żadnych dudnień czy sprzężeń. Zestawy perkusyjne kwitną w 2021 roku, a zgodnie z prognozami, trend ten będzie się utrzymywał aż do 2023 roku. Bądź na bieżąco, korzystając z mojego oryginalnego i kreatywnego podejścia do perkusji!

Cóż za niezwykłe, ekscytujące doświadczenie! Posłuchajcie sami – na moim demo własnych zestawów Perkusyjnych dla T5 i Genos widać, jak wielka jest różnica w dynamice Styli i Midi względem org. Nie mogę uwierzyć, że dopiero teraz odkryłem, jak innowacyjny i oryginalny można być w tej dziedzinie! Bas z Ketrona uderza idealnie w punkt i co ważne, nie powoduje żadnych dudnień czy sprzężeń. Jestem pełen zapału i energii, bo wiem, że to tylko początek. W 2018 roku odkryłem fantastyczną nową drogę w muzyce, a do 2023 roku z pewnością będę na topie w tej dziedzinie.

Jednak WAŻNE TEŻ JEST WAGA TAKICH ZESTAWÓW

Kochani, mamy dla Was niesamowitą wiadomość! Wiemy, że uwielbiacie tworzyć muzykę z użyciem ochrypłych, pełnych energii perkusyjnych wariacji. Dlatego też jesteśmy niesamowicie podekscytowani, że możemy przedstawić Wam nasze najnowsze odkrycie – Dance Drums 46 zestawów, Live Drums 36 zestawów i Basy 15 zestawów – wszystko w jednym, niewielkim rozmiarze! Uwierzcie lub nie, ale to mniej niż przypuszczacie! Zaledwie 89Mb, 202MB i 83MB, by stworzyć najbardziej znakomite, innowacyjne i oryginalne dźwięki od 2018 do 2023 roku! Niech Wasza muzyka zatańczy z nami na topie!

KEYBOARD Yamaha Tyros 5 Genos Style

Pack dla Serii PSR model SX900 i s775 pojawił się na rynku w 2018 roku i od tamtej pory zdobył ogromną popularność wśród miłośników muzyki. Ta innowacyjna i oryginalna oferta cieszy się wciąż rosnącym zainteresowaniem, co może potwierdzić wiele pozytywnych recenzji i opinii. Ceny Mega Promocyjne już od 500zł+ Vat sprawiają, że pack jest jeszcze bardziej dostępny dla każdego entuzjasty muzyki. Fani będą zachwyceni możliwościami, jakie daje im ten topowy produkt, który z pewnością pozostanie na szczycie popularności w latach 2018 do 2023. Zapału i energii, jakie wpaja Pack dla Serii PSR, wystarczą na wiele godzin muzykalnej zabawy i twórczej pracy. Demo znajdziesz poniżej >>>

Od 2018 roku w branży muzycznej widać niebywałe zainteresowanie serią PSR model SX900, s775 itd. Nic dziwnego, przenosi ona twórców w świat dźwięku, który rozszerza granice muzyki. Dlatego nie ma co się dziwić, że powstał również Pack dla tej serii, jako odpowiedź na zapotrzebowanie rzeszy fanów. To właśnie dzięki temu nowoczesnemu, energetycznemu i obdarzonemu pełnym zapałem innowacyjnemu rozwiązaniu, każdy muzyk może być na topie i zaskoczyć publiczność swoim oryginalnym stylem. A jakie są inne bonusy? Ceny Mega Promocyjne już od 500zł+Vat! Bez wątpienia, ten produkt jest must-have w wyposażeniu każdego kompozytora i muzycznego wirtuoza. Spójrzmy w przyszłość – pewne jest tylko jedno, że do 2023 roku seria PSR model SX900, s775 itd. będzie nadal tworzyć rewolucyjne rozwiązania w dziedzinie muzyki.

Zobacz teraz Demo Pakietu dla Tyros 5 oraz Genos

Jeśli jesteś posiadaczem keyboardów Tyros 5 lub Genos, to mamy dla Ciebie coś, co z pewnością Cię zaciekawi! To znakomity pakiet bębnów i basów, które powstały w 2021 roku specjalnie dla tych najlepszych instrumentów na świecie. Ich brzmienie jest nie tylko na topie, ale również innowacyjne i oryginalne. Ten zestaw to klucz do nieograniczonej kreatywności w tworzeniu muzyki. Aż trudno uwierzyć, że już wkrótce minie pięć lat od momentu ich premiery. Cena? Do uzgodnienia, ale moja propozycja to jedynie 800 PLN + Vat. Nie czekaj, czasu jest niewiele – oferta ważna tylko do końca 2023 roku!

  1. Nowe Zestawy DLa ❤️ Tyros 5 Genos Bębny Live+ Bas Demo

2. Zestaw Perkusyjny LATA 90-Te Dla ❤️ Tyros 5 Genos Demo

3.Nowy Zestaw Perkusyjny – Żywe Bebny + Bas ❤️ Tyros 5 Genos Demo

4. Zestaw Dla ❤️ Tyros 5 Genos Bębny Live+ Bas Demo

5. Nowe Zestawy Bębnów Dance + Bas ketron ❤️ Tyros 5 Genos Demo

6. Zestawy Dla ❤️ Tyros 5 Genos Bębny Live+ Bas Demo

Demo Pakietu dla Yamaha sx 900

Expansion Pack dla wszystkich modeli PSR. Są to moje własne zestawy perkusyjne Bębnów Live oraz Dance + Znakomite basy z Ketron Audya. Demo nagrane dzięki uprzejmości kolegi użytkownika SX900, s775 tak to gra u niego. Będą jeszcze inne nagrania od innych zadowolonych Kolegów wkrótce.

1. Zestawy Dla ❤️ Yamaha PSR SX900 Bębny Live+ Bas Demo

Yamaha S 775 Perkusja Live + Dance Basy Ketron Pack

1. Zestawy Dla ❤️ Yamaha PSR S775 Bębny Live+ Bas Demo1

EXPANSION PACK Yamaha T5 i Genos Free Downloads

yamaha tyros 5 genos Dance pack
Yamaha Tyros 5 Genos Sample perkusyjne Basy Bebny Dance Live

++++++++++++++++++++
Jako że wcześniej grałem z Żywym składem na pewno namiastka prawdziwego brzmienia pozostała. I co dalej.. Po zakupie świetnego Tyros 5 załamało mnie jak odsłuchałem go na dobrym nagłośnieniu.
W rezultacie to było nie do przyjęcia ponieważ nawet jeden zestaw bębnów nie nadawał się do użytku. Żadne Dance Pack od yamahy to nie gra!
To samo z basami.

Yamaha Tyros 5 Genos Style

A teraz grupa użytkowników nowego Modelu Yamahy GENOS doświadczyła jak się dowiaduję! Że Genos niestety nie ma żadnych dobrych bębnów do muzyki Dance tak samo jak Tyros. A o żywych to już się nawet nie marzy w Genosie.

***********
Tak więc myślę że udało mi się poprawić fabrykę w 100% która jak wiemy produkowała bezawaryjne instrumenty oczywiście pomijając GENOSA. I są to takie zestawy które zagrają naprawdę dobrze dynamicznie i naturalnie.

Yamaha Styles 2023

Znudziły Ci się standardowe style na Twoim Yamaha keyboardzie? Szukasz czegoś nowego? Nic prostszego! Wystarczy ściągnąć Nowe style Yamaha Styles z sieci i wyczarować na swoim instrumentem co tylko dusza zapragnie. Polecamy firmy takie jak Yamaha Style Camaro czy Midi24, które oferują szeroką gamę ciekawych i oryginalnych stylów do pobrania. Możesz też skorzystać z Art Song Style czy Utworki pl, a jeśli chcesz wzbogacić swoje utwory o autentyczny klimat, to koniecznie zainwestuj w naklejki oryginalne. Słyszałeś o oddam za darmo olx Katowice? Uważaj jednak, ponieważ nie każdy plik może być legalny. Jeśli interesują Cię darmowe pliki, to sprawdź także oferty olx oddam za darmo Radomsko. Nie daj się jednak naciągnąć na słabą jakość utworów – wybieraj mądrze i ciesz się nowymi stylami.

Yamaha Tyros 5 Genos Style

A zatem jeśli interesujesz się muzyką i poszukujesz dobrych jakościowo stylów Yamahy, to na pewno warto zgłębić temat. W sieci możesz znaleźć wiele różnych stylów Yamaha do pobrania za darmo. Polecane firmy, takie jak Yamaha Style Camaro, MIDI24 to MIDI 24 i Art Song Style Yamaha oferują zarówno darmowe, jak i płatne style do Yamaha. Jednak nie każda strona oferująca styl Yamahy ma dobrej jakości utwory. Niestety na www.utworki.pl często można znaleźć słabej jakości pliki. Jak jednak znaleźć coś wartościowego? Dobrym pomysłem jest przeglądanie ogłoszeń na OLX, gdzie również można znaleźć darmowe style do Yamaha, ale należy pamiętać, że nie każdy ma prawa autorskie do danej muzyki. Zwróć uwagę także na oryginalne naklejki i style Yamaha do podkładów, które dla niektórych mogą okazać się bezcenne.

Yamaha Tyros 5 oraz Genos Perkusja Dance

Yamaha Tyros 5 Genos Sample perkusyjne Basy Bebny Dance

Chcesz mieć zestaw perkusyjny, który pasuje do większości styli i midi dostępnych u najlepszych producentów? Moje Zestawy Bębnów są dokładnie takie! Opracowane z myślą o nowoczesnych potrzebach, zaspokoją gust nawet najbardziej wymagających muzyków. Camaro, Midi24, ArtSong – to tylko niektóre z kompatybilnych marek, które pozwolą Ci cieszyć się pełnią możliwości mych zestawów. Co więcej, dla właścicieli Tyros 5 oraz Genos mam w ofercie FULL PAKIET. A to jeszcze nie wszystko! W 2018 roku przedstawiam nowe Zestawy Perkusyjne Dance, których nie powstydziliby się najwięksi profesjonaliści. To ponad 50szt. najwyższej jakości sampli perkusyjnych, które już teraz wprowadzą Cię w świat bębnów na topie. I to dopiero początek! Moje Zestawy Bębnów kreatywnie integrują dźwięki, są znakomitym źródłem inspiracji i powstaną dla Ciebie z pasją do muzyki. Oryginalność i innowacyjność to moje znaki rozpoznawcze, a w kolejnych latach, aż do 2023 roku, będę kontynuował próby podniesienia poprzeczki jeszcze wyżej!

KLAWISZE Yamaha Tyros 5 Genos Style

Moje Zestawy Bębnów to nie tylko zwykłe sety perkusyjne – to prawdziwe arcydzieła, które zostały opracowane z myślą o najwyższej jakości dźwięku i funkcjonalności. Pasują one do większości stylów i midi dostępnych u najlepszych producentów, takich jak Camaro, Midi24 i ArtSong. Co więcej, nasi klienci mogą teraz cieszyć się pełnym pakietem dla Tyros 5 oraz Genos oraz ponad 50 nowych zestawów perkusyjnych Dance. Nasze produkty są pełne zapału, energii i innowacyjności, ponieważ stawiamy na oryginalne rozwiązania, które wystarczą na wiele lat – od 2018 do 2023. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i zobacz, jak nasze Zestawy Bębnów sprawią, że Twoja muzyka zyska nowy wymiar!

Yamaha Tyros 5 Genos Perkusja Live Żywe Bębny z Ketron Audya

Yamaha Tyros 5 Genos Sample perkusyjne Basy Bebny Dance Live

Jeśli szukasz innowacyjnych, oryginalnych i na topie zestawów perkusyjnych, które ożywią Twoją muzykę i dodadzą jej energii, to dobrze trafiłeś. Nowe zestawy perkusyjne lat 80-90tych, takie jak te z Modern Talking, Bad-Boys-Blue i C.C.Catch, są do dyspozycji od 2018 roku aż do 2023 roku! Co więcej, ponad 56 różnych zestawów zapewni Ci prawdziwe, żywe bębny na Twoim koncercie lub nagraniu. A jeśli potrzebujesz nowych basów opartych na samplach z Ketron Audya i Dix, to już tutaj czekają na Ciebie. Te zaskakujące propozycje są pełne zapału i kreatywności, a ich znakomite brzmienie z pewnością zadziwi słuchaczy. Nie czekaj dłużej i pozwól, by te nowe zestawy perkusyjne dały Twojej muzyce nowe, niepowtarzalne brzmienie!

Yamaha Tyros 5 Genos Style Midi


Odkryj MEGA OKAZJĘ na żywo! Brzmienie tak zbliżone do prawdziwego składu, że nie uwierzysz, że to tylko instrument! A jeśli lubisz prawdziwe Dance, to ten zestaw jest dla Ciebie. Bez względu na to, czy preferujesz Miękką Stopę, czy Twardą do każdego klimatu Dance, mamy dla Ciebie dokładnie to, czego potrzebujesz. Nowe bębny live i bębny dance to tylko początek – ponad 46 nowych zestawów, którymi możesz zaskoczyć swoich przyjaciół i zdobyć sceny od 2018 do 2023. Bądź na topie dzięki tej innowacyjnej i oryginalnej ofercie!

Yamaha Tyros 5 Genos Style

Zatem Mega Okazja powraca w 2018 i już teraz zapowiada, że będzie na topie aż do 2023! To niepowtarzalna okazja, by poczuć, że jesteśmy na żywo, w rytmie tanecznej muzyki. Brzmienie jest tak zbliżone do oryginału, że będziemy mieli wrażenie, że ta muzyka została stworzona dla nas! Możemy wybrać różne zestawy, takie jak Miękka stopa lub Twarda do każdego klimatu Dance, aby dostosować je do naszego gustu. To nie wszystko, ponieważ Mega Okazja oferuje nam także nowe Bębny Live, a także 46 nowych zestawów, których nie miał żaden inny Tyros jeszcze. To naprawdę innowacyjne i znakomite rozwiązanie dla wszystkich, którzy kochają muzykę i taniec!

Yamaha Tyros 5 Genos Nowe Basy z Ketron Audya

Yamaha Tyros 5 Genos Style live drum

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Czy słyszeliście o Ketron Audya Dix Basy 15? To absolutna rewolucja w dziedzinie muzyki, którą na pewno pokochasz! Ponad 46 zupełnie nowych Dance na T5 i Genos, a do tego Live Drums Ketron 56szt – to prawdziwe audio nirwana! A co powiecie na taneczne kompozycje na bazie najlepszych sampli z Korga Pa4x? I to wszystko do pobrania ze strony Yamahy – za darmo! Pronarzędzia i oryginalne zestawy można konfigurować zgodnie z własnymi potrzebami, aby stworzyć indywidualną produkcję. A teraz przygotujcie się na dodatkowe zaskoczenie – oszczędność dobrze ponad 15 tys. PLN w ciągu pięciu lat, od 2018 do 2023 roku. Tych absolutnie niesamowitych narzędzi nie znajdziecie nigdzie indziej, a jeśli szukacie czegoś innowacyjnego i znakomitego, z całkowicie nowymi zestawami do pobrania za darmo, to doskonały wybór to Ketron Audya Dix Basy 15 oraz Yamaha Genos i T5. Już teraz możecie zachwycić swoich słuchaczy!

KEYBOARD Yamaha Tyros 5 Genos Style

Wiesz już o co chodzi gdy słyszysz słowo SPECYFIKACJA – Opis, ale masz ochotę na jeszcze więcej? Pozwól mi opowiedzieć Ci o najnowszych dodatkach do Ketron Audya dix Basy 15! Przygotowałem ponad 46 zupełnie nowych Dance na T5 i Genos oraz dodatkowo 56 świetnych zestawów bębnów. Co więcej, wszystkie te paczki możesz teraz pobrać bezpłatnie ze strony Yamahy. Ale to jeszcze nie wszystko! Wszystkie te Dance powstały w oparciu o najlepsze sampli z Korga Pa4x – to nie powtarzalna produkcja, którą docenisz z pewnością przez kolejne lata, od 2018 do 2023 roku. Zyskaj oszczędność dobijającą ponad 15 tysięcy PLN w porównaniu do nabycia nowych organów Yamaha. Już dziś dołącz do topowej grupy kreatywnych i innowacyjnych artystów, którzy wykorzystują Ketron Audya!

NOWE PACZKI YAMAHA

Wprowadzenie
Jeśli jesteś posiadaczem pianina cyfrowego Yamaha, już wiesz, jak doskonała jest jego jakość dźwięku i jak wszechstronne jest to narzędzie. Jednakże, aby jeszcze bardziej zwiększyć jego potencjał, Yamaha oferuje pakiety rozszerzeń, które zawierają dodatkowe style, głosy, pady i wiele innych funkcji. W tym artykule dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o paczkach rozszerzeń Yamaha Tyros 5 Genos PST S900 s900 s700 s970, aby w pełni wykorzystać potencjał Twojego instrumentu. Prezentujemy informacje o kompatybilności, różnych rodzajach pakietów rozszerzeń i jak je instalować i korzystać z nich. Pozwól sobie na kreatywność dzięki nowym stylom, które wprowadzą Twoją muzykę na zupełnie nowy poziom. Ważne jest, aby pomyśleć o tym już teraz w 2018 roku, ponieważ ten trend innowacyjnych paczek rozszerzeń Yamaha będzie rosł aż do 2023 roku!

Jeśli jesteś pasjonatem muzyki i chcesz posiąść jeszcze większą wszechstronność w grze na pianinie cyfrowym, to powinieneś spróbować paczek rozszerzeń Yamaha Tyros 5 Genos PST S900 s900 s700 s970. To doskonałe narzędzie, które wprowadzi Cię w świat nowych stylów, głosów, padów i innych funkcji. Od 2018 do 2023 roku możesz korzystać z nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań, które oferuje Yamaha. Ważne, aby upewnić się, że paczka jest kompatybilna z Twoim keyboardem, ale Yamaha zapewnia, że nie ma żadnych znanych problemów z kompatybilnością między instrumentem a paczką rozszerzeń. Jeśli chcesz wyróżnić się wśród innych muzyków, spróbuj paczek rozszerzeń i daj swojej twórczości nową jakość!

STYLE YAMAHA

Paczki rozszerzeń Yamaha Tyros 5 Genos PST S900 s900 s700 s970 to rarytas dla każdego entuzjasty muzyki. Wyobraź sobie, że masz dostęp do setek nowych stylów i odmian brzmień instrumentów – to właśnie oferują paczki rozszerzeń! Jest to innowacyjny i oryginalny sposób na wzbogacenie Twojej muzyki. W 2018 roku, Yamaha Tyros 5 Genos PST S900 s900 s700 s970 były na topie, a w latach kolejnych będą tak samo znakomite.
Style obejmują wiele gatunków muzycznych – więc bez względu na to, czy jesteś fanem rocka, popu, jazzu czy funku, zawsze znajdziesz coś dla siebie. Głosy to kolejna zaleta paczek rozszerzeń – nowe brzmienia fortepianów, gitar, perkusji, instrumentów dętych i jeszcze więcej. Dzięki temu masz możliwość stworzenia muzyki, która brzmi inaczej niż wszystko, co powstało dotychczas. Paczki rozszerzeń Yamaha Tyros 5 Genos PST S900 s900 s700 s970 to idealne narzędzie dla kreatywnych artystów poszukujących nowych inspiracji. Nie zwlekaj ani chwili dłużej, najnowsze paczki rozszerzeń będą na topie aż do 2023 roku!

Paczki rozszerzeń Yamaha Tyros 5 Genos PST S900 s900 s700 s970 to prawdziwa kopalnia skarbów dla każdego muzyka. Właściciele tych instrumentów będą mogli teraz odkryć wiele różnych typów paczek rozszerzeń, które oferują możliwość wzbogacenia brzmienia swojego instrumentu. Od stylów, które pozwalają na granie różnych gatunków muzycznych, po setki nowych głosów różnych instrumentów, które dodają oryginalności każdemu występowi. Te paczki rozszerzeń są na topie i innowacyjne, zaprojektowane z myślą o kreatywnych muzykach, którzy chcą w pełni wykorzystać swój potencjał. Nie ma lepszego sposobu na poznanie różnych typów paczek rozszerzeń Yamaha Tyros 5 Genos PST S900 s900 s700 s970! Te paczki rozszerzeń są znakomite i z pewnością zadowolą każdego muzyka. To najlepsza inwestycja, którą można zrobić w latach 2018 do 2023!

INSTRUKCJE WGRYWANIA PACK YAMAHA

Jeśli szukasz czegoś, co sprawi, że Twoje występy będą jeszcze lepsze, to pady Yamaha Tyros 5 Genos PST S900 s900 s700 s970 są idealnym rozwiązaniem! To krótkie sekwencje dźwiękowe, które dodają efektów dźwiękowych i wypełnień podczas gry na keyboardzie. Zestawy rozszerzeń Yamaha oferują szeroki wybór pady, które można przypisać do przycisków na instrument i używać na żywo. Co więcej, paczki rozszerzeń Yamaha Tyros 5 Genos PST S900 s900 s700 s970 zawierają nie tylko pady, ale również nowe sekwencje perkusyjne, efekty dźwiękowe i ulepszenia interfejsu użytkownika. Każda paczka rozszerzeń jest inna, co oznacza, że ​​masz mnóstwo możliwości, aby Twój instrument był zupełnie unikalny. Z tym sprzętem z pewnością będziesz na topie w latach 2018 do 2023!

Pady to jedne z najważniejszych sekwencji dźwiękowych, których brakuje w wielu instrumentach. Ale Yamaha Tyros 5 Genos PST S900 s900 s700 s970 oferuje różne pady, które mogą wypełnić Twoje występy na żywo i dodac do nich efekty dźwiękowe. Paczki rozszerzeń dostępne okresowo do 2023 roku nie tylko zawierają pady, ale także nowe stylów, głosów, sekwencje perkusyjne i efekty dźwiękowe, które są idealne dla każdego kreatywnego muzyka. Zainstalowanie ich jest łatwe i emocjonujące, a instrukcje na ekranie pomogą Ci w instalacji. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym muzykiem, to ekskluzywna oferta Yamaaha Tyros 5 Genos PST S900 s900 s700 s970 z całą pewnością pomoże Ci dodać do swojego grania coś znakomitego i innowacyjnego.

SPECYFIKACJA – Opis
1. Ketron Audya dix Basy 15
2. Ponad 46 zupełnie nowych Dance na T5 i Genos
3. Live Drums Ketron 56szt
Nowe Zestawy Bębnów na bazie sampli z Ketrona robione przeze mnie – to indywidualna produkcja.
Dance na bazie najlepszych dostępnych sampli również z Korga Pa4x najlepsze Dance w Twoim T5 Genos

Polecam ShowTime.


++++++++++++++++++++++++++++++++

NIE CZEKAJ BO NA PEWNO WARTO TO MIEĆ.

Bębny Dance oraz Żywa perkusja ( Live) i Znakomite Basy z Ketrona o wiele razy lepsze od tego co ma na pokładzie Tyros 5 i Yamaha GENOS.

*****TEL. 511-500-868*****

error: Chronione przed kopiowaniem !!