WYMIANA AKORDEONÓW

Akordeon Hohner strojenie naprawa

Zobacz też wymiana akordeonów czynna codziennie od 8-18. Niedziele święta nie czynne. Jeżeli Ci Twój akordeon już z jakiegoś powodu nie odpowiada. Teraz masz możliwość u nas wymienić na większy czy mniejszy, albo tez na zupełnie inny model. Wszystko do ustalenia na miejscu oglądamy wyceniamy, decyzja należy do Ciebie, nic na siłę. To nie ma znaczenia czy akordeon jest 100 procent sprawny czy wymaga delikatnej naprawy, zadzwoń być może się dogadamy i weźmiesz od nas akordeon sprawny, nastrojony, gotowy do grania nie inaczej.

Jeżeli Jesteś zainteresowany /a wymianą akordeonu kontakt tel. 511-500-868

Nowa Wymiana na akordeony Sprawne

Wymiana akordeonów cennik tel.511500868

Już teraz możliwość wymiany akordeonu na inny model. Na taki który gra stroi i najbardziej będzie Państwu odpowiadał pod każdym względem. Twój wybór musi być trafny bo mamy naprawdę fajne akordeony na stanie. Różne modele i przeróżne najlepsze firmy jak Weltmeister Hohner Scandalli Soprani itd.

Wymień swój akordeon na Nastrojony gotowy do grania

Tylko u nas można nabyć akordeon 100% sprawny nastrojony z którego będą Państwo zadowoleni. Każdy akordeon, a są to akordeony używane przechodzi gruntowny przegląd. Wszelkie usterki sa usuwane i przygotowane do ewentualnej wymiany lub sprzedaży. Ponieważ tylko u nas wymiana akordeonów jest warta zachodu, aby mieć fajny i sprawny akordeon do grania.

Dlaczego nie warto kupować akordeonów na Allegro czy OLX

Ponieważ mogą Państwo kupić coś co się nie nadaje do niczego. Pomimo iż opisy sprzedający robią typu: super stan , perełka, jak nowy, czy jak ze sklepu, albo stan sklepowy. To w 90% okazuje się zupełnie coś innego. ze taki akordeon przychodzi do nas rozpakowujemy i nagle rozczarowanie. Co to jest, zupełnie co innego niż było w ogłoszeniu. Taki akordeon często wymaga nie małego wkładu finansowego aby jako tako wyglądał i grał. Polecamy zespół muzyczny ShowTime.

error: Chronione przed kopiowaniem !!