SPRZEDAM AKORDEONY

Sprzedam Akordeony Scandalli naprawa akordeonów Jarosław Jędrzejów tel.511-500-868

Kontakt sprzedam akordeony ze swojej prywatnej kolekcji. Solidnie nastrojone na styl Włoski, dlatego brzmią przepięknie. Żaden inny choc taki sam model nie zagra jak ten z pod mojej ręki. Różne modele:

  • Weltmeister
  • Hohner
  • Chorch
  • Scandalli
  • Paolo Soprani
  • Moreschi
  • Guerrini
  • Frontaline

Konkretne ogłoszenia Sprzedam

Tanio Sprzedam akordeon Hohner Verdi II 96 Basów III chóry basy 5 chórów cena 4100zł

SPRZEDAM AKORDEON SCANDALLI CANTORE 120Basów 4chóry

Akordeon Scandalli Cantore 120Basów 4/5 chórów Sprzedam akordeony

Zobacz Sprzedam Akordeon Włoskiej renomowanej firmy SCANDALLI CANTORE Professional (made in ITALY-CASTELFIDARDO). Bardzo rzadki model. 120Basów 4 chóry na stronie melodycznej (dyskantowej) i 5-cio chórowy strona basowa.
Basy bardzo głębokie o „mięsistym” brzmieniu.
===Stan Idealny ===
Przepiękne niespotykane brzmienie MUSETTE (8*8*8*) Oraz TREMOLO w trzech kombinacjach ósemkowych .

CENA 7800zł PLN


Zachowany w idealnym stanie. Akordeon jest lekki około 10kg. Zadbany, cały w oryginale, drewniany korpus(oryginalne ,czyściutkie głosy z najwyższej półki , org drewniane głośnice).
===Nowe solidne skórzane pasy nośne. ===


*****Instrument posiada 9 registrów po stronie melodycznej i 2 registry po stronie basowej. Co więcej Stroi idealnie. Został sprawdzony na miechu prawo, lewo, piano, forte na każdym chórze, nie ma żadnych fałszów przydźwięków itd. Miech szczelny, trzyma powietrze jak należy.
Klawiatura na dwóch osiach biała drewniana równiutka płytka techniczna. Bardzo lekko i wygodnie się na niej gra .

W rezultacie Akordeon idealny do zawodowego grania. Ponieważ ten model SCANDALLI jest polecany dla wymagających dobrego brzmienia i idealnego stanu wizualnego oraz technicznego.

+++++Preferuję odbiór osobisty Jędrzejów. +++++
======Możliwa również wysyłka kurierska===== ubezpieczona po ustaleniu tel.511-500-868

SPRZEDAM AKORDEON CHORCH 120 Basów 4 chóry

Zobacz sprzedam akordeon Chorch 120 basów 4 chóry piękny Czerwony super zdobiony. Stan bardzo dobry. Nastrojony tak że musi się podobać jego brzmienie, ponieważ nie ma drugiego takiego tak subtelnym brzmieniu. Cena 5100zł

Sprzedam Akordeon Hohner VERDI II 96 Basów 3 chóry

Akordeon Hohner VERDI II 96 Basów 3 chóry basy 4chóry. Stan określam jak sklepowy idealny jak nówka. Strój poprawiony na styl włoski. Dlatego ten akordeon gra pięknie subtelnie, o wiele lepiej niż fabryczne wersje. Dlatego musza sobie Państwo zdać sprawę że kupując taki sam model akordeony, jego brzmienie będzie o wiele gorsze zupełnie co innego. cena 4050zł

Strona główna Sprzedam Akordeony Nastrojone

Na tej stronie sprzedam akordeony gotowe do grania, nastrojone po przeglądzie sprawdzone całosciowo. Gwarancja na każdy model akordeonu.

Polecam zespół muzyczny ShowTime

error: Chronione przed kopiowaniem !!