Jaki jest skład zespołu?

Pytania i Odpowiedzi Zespół weselny Kielce-Kraków-Katowice- Concret tel. 511500868

Zespół występuje najczęściej w składzie – 3-4 osobowym – 2 Panie i 2 Panów oraz 2 saksofony, instrumenty klawiszowe, akordeon, Gitara, Żywe bębny Ketron. Warto także zaznaczyć, że w drugim dniu wesela również występujemy w pełnym – składzie.

Zobacz Teraz < ZC > TEL. 511-500-868

 
 

O co pytać zespół weselny?

W rezultacie o co pytać zespół weselny przedstaiamy w tym temacie ponizej. Istnieje możliwość rozbudowy składu na życzenie Klienta. Oficjalna strona zespół weselny Concret.

  1. JAKIEGO RODZAJU REPERTUAR WYKONUJECIE?

Jako Zespół muzyczny na wesela, Studniówki, prymicje; mamy opracowane ponad 1500 utworów co pozwala nam łatwo dostosować się do każdego odbiorcy. W repertuarze mamy najnowsze światowe przeboje oraz tzw. standardy. Znajdziemy coś dla szalonych 18-tek oraz dla cioci z wujkiem, babci

  1. CZY PRZYJEŻDŻACIE I GRACIE U PARY MŁODEJ?

Na życzenie Młodej Pary, zgodnie z tradycją gramy pod domem Pani i Pana Młodego tzw. marsze weselne, utwory biesiadne. Obecnie klienci najczęściej zamawiają obsługę w domu Pani Młodej, bez domu Pana Młodego, gdyż tam zdecydowanie więcej się dzieje – Błogosławieństwo, przywitanie gości itp.

ILE ZESPÓŁ GRA UTWORÓW W JEDNYM BLOKU?

Bardzo różnie, Np. po Pierwszym Tańcu gramy tyle piosenek, ile sugeruje obsługa, aby mogli zebrać zastawę po drugim daniu i przygotować deser – czasem jest to 4 piosenki czasem 7 – zależy jak składnie uwinie się obsługa, a już podczas wesela gramy od 40 do 60 min, po czym następuje przerwa. Większość przerw jest sugerowana przez obsługę.

JAK DŁUGO I JAK CZĘSTO TRWAJĄ PRZERWY MIEDZY BLOKAMI?

Najczęściej przerwa trwa od 10-15min, ale są od tego odstępstwa. Np. Bywają wesela na ponad 200 osób, wtedy trudno obsłudze wydać posiłek takiej ilości gościom w 10 minut – musimy poczekać, aż goście będą gotowi do zabawy. Albo gdy fotograf robi zdjęcia rodzinne, a na weselu jest około 200 osób, wiadomo, że w 10 minut nie jest w stanie zrobić pamiątki wszystkim – na to my jako zespół nie mamy wpływu. Bierzemy odpowiedzialność za wesele i mamy świadomość, że jesteśmy w pracy – dlatego przerwy robimy najkrótsze jak to tylko możliwe.

DO KTÓREJ MNIEJ WIĘCEJ GODZINY GRACIE NA WESELU?

Umowę podpisujemy najczęściej do godziny, czwartej rano, ale do której ostatecznie gramy, o tym zawsze decydują Państwo Młodzi – a ostatni rekord to – do porannej Mszy Świętej

CZY PRZYGRYWACIE RÓWNIEŻ ZA STOŁAMI DLA GOŚCI?

Około godziny 22.00 idziemy za stoły i przygrywamy znane utwory biesiadne, goście zwykle bardzo chętnie śpiewają.

CZY W CZASIE PRZERW MIĘDZY BLOKAMI JEST WŁĄCZANA JAKAŚ MUZYKA?

Tak – aby klimat wesela trwał od początku do końca, w przerwach słychać w tle nastrojową muzykę, tak by nie przeszkadzała w rodzinnych rozmowach.

CZY ZESPÓŁ GRA TEŻ NA POPRAWINACH?

Oczywiście że tak! Tu już Cena jest liczona od godziny ponieważ nie wiadomo, kiedy się skończą. Ile godzin trwają poprawiny, tyle się płaci. Poprawiny najczęściej rozpoczynają się o godzinie 15:00, Wtedy na początku witamy gości i przygrywamy kilka melodii, zanim zostanie podany obiad.Zwykle poprawiny są uważane, za jeszcze bardziej udane niż wesele.

JAKA JEST CENA ZA WESELE?

Cena jest ustalana indywidualnie i zależy od opcji jakie wybiera Młoda Para – np. czy mamy grać w domu Młodej Pary, czy prosto na salę, w jakim miesiącu jest organizowane przyjęcie weselne?W takich miesiącach jak; styczeń, luty, marzec i listopad cena jest niższa).

JAKI UTWÓR NAJCZĘŚCIEJ WYKONUJECIE NA PIERWSZY TANIEC?

Mamy kilka sprawdzonych propozycji. Jeśli Para Młoda ma przygotowany układ taneczny, najczęściej dostarczają nagranie na płycie CD, które jest odtworzone na Pierwszy Taniec – można wtedy mieć pewność, że układ wyjdzie perfekcyjnie.

CZY ZAPEWNIACIE OPRAWĘ MSZY ŚWIĘTEJ?

Zespół nie obsługuje Mszy Świętej ponieważ w tym czasie przygotowujemy sprzęt na sali, gdzie będzie odbywać się przyjęcie weselne do całonocnej pracy.

CZY ZESPÓŁ PROWADZI ZABAWY WESELNE, OCZEPINOWE JEŚLI TAK TO JAKIE?

Dla zainteresowanych udostępniamy na naszej stronie internetowej zabawy, które na życzenie możemy zorganizować na weselu, mile widziane również nowe pomysły ciekawych zabaw.Mamy również swój tzw. standard, zabawy do których zapraszamy większą liczbę gości, tak Panie jak i Panowie mogą się świetnie bawić – zabawy przemyślane, które nie ośmieszają uczestników danej konkurencji. Ale oczywiście można to zmienić, wg. życzenia Młodej Pary i na ich odpowiedzialność!

CZY MOŻEMY ZNALEŹĆ REKOMENDACJE OPINIE / OD BYŁYCH MŁODYCH PAR I GDZIE?

Wystarczy wpisać: Opinie zespół Concret, Kilkanaście opinii można znaleźć na naszej stronie www, na różnych portalach społecznościach, poczta pantoflowa , Facebook i na kanale youtube.

JAK DALEKO ZESPÓŁ OBSŁUGUJE WESELA?

Nie jeździmy dalej niż 200km od Jędrzejowa , choć graliśmy już w Warszawie, Katowicach, czy Lublinie. Dalsze wyjazdy bierzemy pod uwagę jedynie w miesiącach styczeń, luty, marzec, listopad i grudzień. W innych miesiącach raczej nie podejmujemy się „zwiedzania kraju” 

JAKIE SĄ KOSZTY DOJAZDU JEŻELI WESELE JEST W DALSZEJ ODLEGŁOŚCI?

Do 100 km dojazd jest w cenie usługi . Jeśli odległość jest większa, cena jest ustalana indywidualnie.

CZY GRACIE UTWORY ZAGRANICZNE?

Na imprezach wykonujemy utwory w czterech językach. Repertuar zagraniczny mamy tak szeroki, że w zasadzie możemy zagrać całą imprezę w językach obcych. Jednak na weselu staramy się „mieszać” repertuar polski z zagranicznym, tak, aby każdy gość mógł znaleźć coś dla siebie.

Z JAKIM WYPRZEDZENIEM POWINNIŚMY ZAMÓWIĆ ZESPÓŁ?

To już od Państwa zależy, zawsze im wcześniej tym większa pewność że termin który interesuje, będzie dostępny. Z reguły miesiące wakacyjne zajmują się dużo wcześniej, ale zawsze warto zadzwonić – może akurat zwolni się jakiś termin?

CZY ZESPÓŁ GRA WESELA W INNE DNI NIŻ SOBOTA?

Tak, ale nie gramy wesela po weselu czyli nie przyjmujemy zamówienia na piątek , jeśli w grafiku zajęta już jest sobota). Podchodzimy profesjonalnie do usługi dlatego – wesele z nami ma być zawsze na 100%.

CZY MOŻNA ZOBACZYĆ GDZIEŚ ZESPÓŁ NA ŻYWO?

Specjalizujemy się w obsłudze muzycznej wesel, stąd najczęściej gramy właśnie na weselach, jednak nie wszyscy wyrażają zgodę aby ktoś z zewnątrz wchodził na ich imprezę dlatego też na przesłuchanie, potwierdzenie tego co oferujemy na stronie www. umawiamy się na miejscu, gdzie możemy spokojnie porozmawiać, zademonstrować na żywo, jak gramy i śpiewamy.

PYTANIA-I-ODPOWIEDZI – ZESPÓŁ MUZYCZNY – CONCRET -POLECAMY.

Jeśli by jednak nie znaleźli tu Państwa wyczerpujących odpowiedzi, można pisać na email; zadawać kolejne pytania.

Są to pytania i odpowiedzi z życia wzięte – o co zwykle pyta Młoda Para w poszukiwaniu Zespołu muzycznego. Oczywiście mogą Państwo formułować swoje własne Pytania. My postaramy się w miarę precyzyjnie odpowiedzieć na wszystkie związane z oprawą muzyczną wesela Pytania -zawsze udzielamy konkretnej odpowiedzi.

KONTAKT:  TEL. 511-500-868

MAIL:  CONCRET5@WP.PL

error: Chronione przed kopiowaniem !!