Najlepsza Naprawa Akordeonów w Polsce Solidnie Tanio

Naprawa akordeonów strojenie serwis Akordeon Scandalli Nowy

Polecana najlepsza naprawa akordeonów w polsce Solidnie i Tanio Kielce – Jędrzejów oraz cały Kraj. A teraz również możliwość wysyłki kurierem z każdego miejsca w Polsce. Specjalizujemy się w akordeonach Włoskich, niemieckich oraz francuskich. I jak na dobrą firmę przystało – naprawiamy akordeony z Całego Kraju! ✅ Czas naprawy do 14 dni z zachowaniem najwyższej jakości. A wszystko to dzięki bogatemu doświadczeniu przy naprawach akordeonów Włoskich oraz niemieckich w słonecznej Italy.

KONTAKT – Naprawa Akordeonów Strojenie: TEL. 511-500-868

Gdzie zdobyłem doświadczenie?

Fabryka Akordeonów Castelfidardo Italia – Naprawa Akordeonów to musiało być piękne. A wszystko to Dzięki Panu  Giovanni który z całą pewnością jest mistrzem akordeonów. Jako że pracował w fabryce akordeonów Castelfidardo, to właśnie ten człowiek o wielkim sercu nauczył mnie prawidłowo stroić Akordeony, zarówno klawiszowe jak i guzikowe. Teraz wiem że inaczej należy stroić akordeony włoskie a zupełnie inaczej niemieckie. Bardzo pomocny w tym czasie był również Pan Lucio. Ponieważ dzięki niemu poznałem budowę akordeonu od podszewki.

W rezultacie ❤️ Strojenie akordeonów wszystkich marek Świata, które odbywa się na profesjonalnym sprzęcie bez uzycia pilnika. Co z całą pewnością nie niszczy głosów. Więcej

Naprawa uszkodzonych akordeonów

Najlepsza Naprawa akordeonów w Polsce cena - Akordeon Scandalli ade in italy 511500868

Ponieważ każdy sprzęt czy urządzenie, aby odpowiednio spełniało swoją rolę, wymaga właściwego użytkowania, okresowej konserwacji oraz napraw. Nie inaczej jest także z instrumentami muzycznymi, w tym m. in. akordeonami. Dbałość o ten delikatny instrument muzyczny pozwoli nam przez kolejne lata cieszyć się czystą barwą dźwięków, a dobry standard obsługi serwisowej, zapewni długą żywotność wszystkim mechanizmom, jakie się w nim znajdują. Naprawa akordeonów powinna odbywać się przez wysokiej klasy specjalistów i przy wykorzystaniu najlepszych materiałów oraz części zamiennych.

SERWIS NAPRAWA AKORDEONÓW- PROFESJONALNE STROJENIE

Jedną z powszechniejszych czynności serwisowych, jest strojenie akordeonów, szczególnie instrumentów o przeznaczeniu koncertowym. Często w procesie strojenia stosuje się różne aparaty pomiarowe czy cyfrowe tunery, jednak najlepszym narzędziem, które ostatecznie weryfikuje jakość dźwięku – jest niezmiennie ludzkie ucho. Pośród wielu usług naprawczych, wymienić można np. oklejanie i regenerację miecha czy naprawę mechaniki basowej akordeonu. Profesjonalny serwis akordeonów powinien zajmować się obsługą najpopularniejszych instrumentów na rynku, do jakich można zaliczyć włoskie wyroby – akordeon Scandalli czy akordeon Paolo Soprani.

FACHOWO I SZYBKO REALIZOWANA NAPRAWA AKORDEONÓW

Naprawa akordeonów- Serwis-Strojenie- Kielce-świętokrzyskie, Kraków-Małopolska, Katowice-Śląsk511500868

NIEPOWTARZALNA MUZYKA AKORDEONOWA ZAWSZE NA CZASIE. Jak powszechnie wiadomo, nieco innym brzmieniem basowym charakteryzują się instrumenty niemieckie, a wśród nich znany i ceniony akordeon Weltmeister. W rękach wielu amatorów często pobrzmiewa z kolei akordeon Hohner, który również bywa „pacjentem” serwisów instrumentów muzycznych. Niektóre elementy i części akordeonów podczas gry są bardziej eksploatowane, niż pozostałe. Po pewnym czasie z pewnością każdego właściciela czeka wymiana zaworków, czyli tzw. wentyli. Nieco mniej skomplikowaną, ale powtarzalną usługą serwisową w przypadku akordeonów, jest woskowanie głośnic, do której wykorzystuje się mieszankę opracowaną na bazie specjalnych receptur. Dosyć powszechną przypadłością eksploatacyjną jest bardziej ingerencyjna czynność, mianowicie wymiana zerwanych głosów.  Można również znaleźć części w ogłoszeniach wpisując akordeon tablica.

SUBTELNE BRZMIENIE AKORDEONU – Renowacja

Dla każdego właściciela istotny powinien być także zewnętrzny wygląd akordeonu. Profesjonalny serwis, z pomocą odpowiednich past i wosków, jest w stanie nie tylko nadać idealnego błysku naszemu instrumentowi, ale też zlikwidować ryski i drobne ubytki poprzez umiejętne polerowanie akordeonu. Napraw i wymiany pojedynczych części nie zaleca się we własnym zakresie, ponieważ są one niezwykle delikatne, a nierzadko wymagają użycia specjalistycznych narzędzi. Niewłaściwy serwis może doprowadzić w konsekwencji do pogłębiania, a nawet rozszerzenia się problemów w przypadku tak wrażliwego instrumentu, jakim jest akordeon.

Akordeon znów staje się modny- Remonty kapitalne akordeonów

Najlepsza Naprawa akordeonów w Polsce cena - Akordeon Scandalli ade in italy kolor

W dzisiejszych czasach akordeon wrócił do łask, nie jest już przedmiotem drwin czy żartów, znowu stał się modny. Oryginalny i niepowtarzalny dźwięk, jaki wydobywa się z akordeonu, staje się źródłem nowych inspiracji i zastosowania tego instrumentu. W dużej mierze do ponownej popularyzacji akordeonu przyczynił się znany artysta Czesław Mozil, którego utwory okraszone cudną muzyką wydobywającą się z jego harmonii, nie schodzą z ust i pobrzmiewają w uszach tysięcy fanów. Coraz częściej akordeony wyciągane są z zakurzonych czeluści szaf, umilają nam rodzinne okolicznościowe przyjęcia albo pełnią główne role na szkolnych akademiach czy nawet weselach. Większości muzykujacym gra na akordeonie sprawia ogromną frajdę.

Naprawa Starych Akordeonów

IM STARSZY TYM LEPSZY? Zdarza się, że po latach nieużytkowania akordeonu i narażania go na ścisk w szafie oraz towarzystwo innych sprzętów, instrument wymaga gruntownego remontu lub co najmniej fachowego przeglądu. Dla wyspecjalizowanych serwisów instrumentów muzycznych nie stanowi to żadnego problemu, często bowiem zajmują się oni również naprawą starszych akordeonów, szanując wartość sentymentalną dla właściciela oraz dostrzegając prawdziwą duszę zaklętą harmonii. Najlepiej brzmią akordeony włoskie, made in Italy.

Jak poprawić wygląd zewnętrzny akordeonu

Profesjonalny serwis, z pomocą odpowiednich past i wosków, jest w stanie nie tylko nadać idealnego błysku naszemu instrumentowi, ale też zlikwidować ryski i drobne ubytki poprzez umiejętne polerowanie akordeonu. Napraw i wymiany pojedynczych części nie zaleca się we własnym zakresie, ponieważ są one niezwykle delikatne, a nierzadko wymagają użycia specjalistycznych narzędzi. Niewłaściwy serwis może doprowadzić w konsekwencji do pogłębiania, a nawet rozszerzenia się problemów w przypadku tak wrażliwego instrumentu, jakim jest akordeon. Polerowanie akordeonu wymiana zerwanych głosów

Zobacz Więcej >>> Zespół Concret >>> Tutaj >>>

 
 

Jakie najlepsze marki akordeonów

Najlepsze to: akordeon Paolo Soprani, akordeon Scandalli. Nieco gorzej wypadają akordeony niemieckie Hohner. Lecz dla stroicieli z dużym doświadczeniem, nie stanowi to wielkiego problemu, gdyż można zrobić z tego akordeon nawet ciekawie grający, nieco gorzej od włoskich. Natomiast akordeony Weltmeister mimo że brzmią najgorzej z wyżej wymienionych, to  ze względu na niską cenę zakupu są najczęściej kupowane. I najczęściej spotykane w Szkołach Muzycznych i niższej klasy zespołach weselnych.

Strojenie akordeonu cena?

W rezultacie ❤️ strojenie akordeonu cena już od 250zł i Naprawa akordeon cena może być zupełnie różna. Najlepiej się sprzedają akordeony używane włoskie i niemieckie. Znany i często wybierany akordeon Hohner. Najwięcej osób decyduje sie na zakup akordeonów klawiszowych, jednak jest jednostka która wybiera akordeon guzikowy. Na akordeon jest wiele pięknych utworów biesiadnych. Czy weselny akordeon powinien być nowy? Nie koniecznie byle by ładnie się prezentował. Strojenie akordeonu Kielce – świętokrzyskie – Jędrzejów.

Możliwość wymiany na inny akordeon

Zespół weselny- Kielce-świętokrzyskie, Kraków-Małopolska, Katowice-Śląsk-Concret

Tylko u mnie możliwość wymiany na inny model akordeonu. Z racji tego iż posiadamy pokaźną kolekcję różnego rodzaju akordeonów, klawiszowych jak i guzikowych. Jest możliwość wymiany na inny model akordeonu. Ponieważ są to akordeony po przeglądzie serwisowym, naprawa akordeonów Kielce – Jedrzejów-swietokrzyskie – nastrojone gotowe do grania. 80 basów, 96 basów, 120 basów, polecam. A juz teraz polecam wysyłkę do idealny serwis naprawa akordeonów Bydgoszcz do Jędrzejowa Poczta Polska lub kurierem. Ponnież w rezultacie Bydgoszcz naprawa akordeonów przeniesiona w świętokrzyskie.

Dlaczego nie naprawiam akordeonów które się nie nadają do naprawy?

O co chodzi? Otóż wiele akordeonów które były leżakowane gdzieś w piwnicy czy na strychu wyglądaja strasznie. Często koszt naprawy przewyższa wartość instrumentu. Dlatego przed naprawą, dokładnym obejrzeniu mówie czy warto naprawiać czy nie? Ponieważ strojenie akordeonu Warszawa odsyła do Jędrzejowa. A to dlatego bo raczej dla każdego istotne jaki będzie koszt naprawy. Jeżeli jest to akordeon mocno pordzewiały odradzam, jakich kolwiek napraw, lepiej kupić coś w lepszym stanie. Bo nie sztuka wyciągnąć pieniądze, za coś z czego nie będziemy zadowoleni!

Naprawa akordeonów cena – Jędrzejów koło. Kielc

Naprawa akordeonów- Serwis-Strojenie- Kielce-świętokrzyskie, Kraków-Małopolska, Katowice-Śląsk

Przy każdej realnej naprawa akordeonu cena jest inna jednak u nas możliwa do oszacowana przed naprawą! Najpewniejsza wycena po zdjagnozowaniu usterki, podany realny koszt na miejscu w serwisie. Bo nie może być inaczej, decyduje tu zawsze klient.

Jak wybrać dobry serwis naprawy akordeonu

Naprawa akordeonów powinna odbywać się przez wysokiej klasy specjalistów i przy wykorzystaniu najlepszych materiałów oraz części zamiennych. Jedną z powszechniejszych czynności serwisowych, jest strojenie akordeonów, szczególnie instrumentów o przeznaczeniu koncertowym.

Czy do procesu strojenia musi być dostarczony cały akordeon?

Nie koniecznie, choć preferujemy wysyłkę całego akordeonu. Jednak ze względu na bezpieczeństwo, możliwość uszkodzenia akordeonu przez firmę kurierską. Znaczna część klientów decyduje się na wysyłkę samych głośnic. Jak najbardziej jest to możliwe z tym że, nie bierzemy odpowiedzialności za nieumiejętny montaż głośnic w akordeonie. Choć nie jest to operacja trudna brak doświadczenia może przyprawić czasem o ból głowy. Czasem wystarczy że z jednej strony głośnica będzie za mocno dokręcona i może być problem? Np. nieszczelność dekawek, lub nie działające registry (zmiany). Tu wszystko zależy od umiejętności i doświadczenia.

Takie głośnice po strojeniu u nas przechodzą dodatkowe testy przed spakowaniem do wysyłki. Aby po zamontowaniu wszystko grało jak należy. Przy montażu należy zwrócić uwagę aby nie docisnąć jakiegoś zaworka. Gdy się zdeformuje lub przyklei nie będzie grało, albo będzie trzeszczenie. W transporcie też może się odkształcić zaworek. Trzeba go wyprofilować dopiero zakładać do akordeonu. Jednak dla chcącego nic trudnego. POZA TYM w razie problemów ZAWSZE MOGĄ PAŃSTWO LICZYĆ NA BEZPŁATNĄ ZDALNĄ POMOC Z NASZEJ STRONY ! I już mozemy sie cieszyć zupełnie nowym fantastycznym brzmieniem, jak nowy akordeon.

Jak zapakować Akordeon do wysyłki Kurierem?

Naprawa akordeonów- Serwis-Strojenie- Kielce-świętokrzyskie, Kraków-Małopolska, Katowice-Śląsk

Do wysyłki Kurierem czy Pocztą Polską, Akordeon musi być starannie zapakowany.

 1. Odpinamy pasy nośne, zostawiamy w domu.
 2. Zaklejamy basy, najlepiej szeroką taśmą BEZBARWNĄ. Nie wciskamy basów, tak jak są od góry przyklejamy przez wszystkie guziki do korpusu.(obudowy). (Tylko Broń Boże nie szarą taśmą bo zostaną ślady!!!)
 3. Cały akordeon okręcamy folią bąbelkową kilkakrotnie.
 4. Teraz dopiero wkładamy do futerału jeśli jest (jeśli niema okręcamy mocniej folią).
 5. Akordeon z futerałem wkładamy do kartonu, tak aby rączka wystawała.
 6. Dobrze jest też aby dół kartonu był grubszy czymś wypełnione, czy to tekturą czy gąbką, folią, ważne gdyby nawet ktoś szybko postawił to amortyzuje!
  NIE POLECAM stosowania do wypełnień styropianu ponieważ w transporcie na 100% sie pokruszy i będzie wszędzie!
  Najlepsza do tego jest gąbka lub folia bąbelkowa.
 7. Koniecznie ubezpieczyć, koszt ubezpieczenia około 1-2zł najczęściej, więc nie warto ryzykować w razie „W”!
 8. Tak zapakowany akordeon może spokojnie jechac na drugi konieć Świata. Polecam !!!

Gdzie naprawić Akordeon?

Naprawą Akordeonów zajmuje się od 20 lat. Mam obecnie 44 lata i nic z rąk mi nie wypada dlatego póki co Polecam ! Gwarancja Najwyższej Jakości na wszystkie naprawy. Zakładam tylko części oryginalne – żadnych chińskich zamienników!!! Strojenie na profesjonalnym najbardziej wiarygodnym sprzęcie. *Czas oczekiwania na naprawę zazwyczaj do 14 dni. Przyrządy pomiarowe do strojenia tylko z najlepszych firmy. Długoletnie doświadczenie pozwala na szybką realizację zamówienia z perfekcyjną dokładnością. Mega Atrakcyjne Ceny. Ponieważ nie wszędzie znajdziemy odpowiedni zakład naprawy jak na olx akordeony Opoczno.

Zawsze przed podjęciem jakich kolwiek prac, najpierw wycena aby klient mógł sam zdecydować, naprawiać czy tez nie?

Remonty akordeonów – jakie naprawy najczęściej?

 • Serwis Naprawa akordeonów
 • Strojenie (korekcja – strona melodyczna i basowa)
 • Woskowanie akordeonu głośnic
 • Wymiana zerwanych głosów
 • Naprawa mechaniki basowej
 • Oklejanie miecha akordeonu
 • Usuwanie nieszczelności
 • wyrównywanie klawiatury
 • Polerowanie akordeonu
 • Remonty kapitalne akordeonów
 • Posiadamy wszekie cześci zamienne na miejscu.

NAPRAWIAMY AKORDEONY WSZYSTKICH MAREK ŚWIATA

Naprawa wszystkie Akordeony ŚWIATA z wyjątkiem tych które faktycznie nie nadają się do naprawy. Są tak zniszczone że w żaden sposób nie uzyskamy  efektu dobrze grającego akordeonu, lub koszt naprawy przewyższa wielokrotnie wartość instrumentu. Każdy instrument jest inaczej zbudowany, może mieć zupełnie inne dolegliwości, w zależności w jakich warunkach był eksploatowany? Dlatego zawsze przed podjęciem się naprawy każdy instrument jest  przeglądany u mnie w Serwisie i od razu Klient ma świadomość jaki będzie  koszt naprawy +- od-do! U mnie Klient jest Najważniejszy i jego Zadowolenie. Naprawiam między innymi znane marki jak:

Więcej Nagrań

tel. 511-500-868 Więcej


3 Comments:

 1. Polecam Bardzo dobrze naprawiona i nastrojona Harmonia Szacun za niezwykłe umiejętności Stroiciela.
  Dziękuje Panu.

 2. Bardzo pouczające artykuły w tym miejscu. Swietna naprawa akordeonów- jestem zachwycony!
  Mój AKORDEON TERAZ GRA ZNAKOMOCIE POLECAM PAN JAROSŁAW to nie byle jaki specjalista potrafi Tanio i Dobrze Naprawić!

 3. Brawo Panie Jarosławie. Mój Akordeonik nareszcie gra jak Nowy Polecam Pięknie wystrojony.
  Polecam Bo Naprawde Warto Dobrze i Tanio w stosunkowo do innych.

Dodaj komentarz

error: Chronione przed kopiowaniem !!