Najlepsza Naprawa Akordeonów w Polsce Solidnie Tanio

Polecana najlepsza naprawa akordeonów w Polsce Solidnie i Tanio Jędrzejów koło Kielce. A jako naprawa akordeonów świętokrzyskie posiadamy odpowiednie doświadczenie. Wykonujemy również naprawy wysyłkowe Cały Kraj. Ze względu na duże możliwość i nie drogie wysyłki kurierem lub Pocztą Polską z każdego miejsca w kraju. Specjalizujemy się w akordeonach Włoskich, niemieckich oraz francuskich. I jak na dobrą firmę przystało – naprawiamy akordeony z Całego Kraju!

 • Czas naprawy do 14 dni z zachowaniem najwyższej jakości jako.
 • A wszystko to dzięki bogatemu doświadczeniu przy naprawach akordeonów Włoskich oraz niemieckich w słonecznej Italy.

Gdzie zdobyłem doświadczenie?

Oczywiście bardzo dobre pytanie gdzie zdobyłem doświadczeni, bo to ważne zagadnienie. Otóż nie gdzie indziej jak Fabryka Akordeonów Castelfidardo Italia – Naprawa Akordeonów to musiało być piękne. A wszystko to Dzięki Panu  Giovanni który z całą pewnością jest mistrzem akordeonów. Jako że pracował w fabryce akordeonów Castelfidardoto właśnie ten człowiek o wielkim sercu nauczył mnie prawidłowo stroić Akordeony, zarówno klawiszowe jak i guzikowe. Teraz wiem że inaczej należy stroić akordeony włoskie a zupełnie inaczej akordeony niemieckie. Bardzo pomocny w tym czasie był również Pan Lucio. Ponieważ dzięki niemu poznałem budowę akordeonu od podszewki.

W rezultacie ❤️ Strojenie akordeonów wszystkich marek Świata, które odbywa się na profesjonalnym sprzęcie bez użycia pilnika. Co z całą pewnością nie niszczy głosów.

Naprawa uszkodzonych akordeonów

Ponieważ każdy sprzęt czy urządzenie, aby odpowiednio spełniało swoją rolę, wymaga właściwego użytkowania, okresowej konserwacji oraz napraw. Dlatego naprawa uszkodzonych akordeonów powinna być rozpatrywana w najgłębszym aspekcie, jakim jest dobra naprawa. Nie inaczej jest także z instrumentami muzycznymi, w tym m. in. akordeonami.

AKORDEON NAPRAWA

Polecana akordeon naprawa. Ponieważ dbałość o ten delikatny instrument muzyczny pozwoli nam przez kolejne lata cieszyć się czystą barwą dźwięków, a dobry standard obsługi serwisowej, zapewni długą żywotność wszystkim mechanizmom, jakie się w nim znajdują. Naprawa akordeonów powinna odbywać się przez wysokiej klasy specjalistów i przy wykorzystaniu najlepszych materiałów oraz części zamiennych.

SERWIS NAPRAWA AKORDEONÓW- PROFESJONALNE STROJENIE

Jedną z powszechniejszych czynności serwisowych, jest strojenie akordeonów, szczególnie instrumentów o przeznaczeniu koncertowym. Często w procesie strojenia stosuje się różne aparaty pomiarowe czy cyfrowe tunery, jednak najlepszym narzędziem, które ostatecznie weryfikuje jakość dźwięku – jest niezmiennie ludzkie ucho. Pośród wielu usług naprawczych, wymienić można np. oklejanie i regenerację miecha czy naprawę mechaniki basowej akordeonu. Profesjonalny serwis akordeonów powinien zajmować się obsługą najpopularniejszych instrumentów na rynku, do jakich można zaliczyć włoskie wyrobyakordeon Scandalli czy akordeon Paolo Soprani.

Polecam polerowanie odnawianie klawiatur akordeonów Keyboardów pianin

Zobacz także czy warto polerować odnawiać wybielać klawiatury akordeonów Keyboardów pianin fortepianów itd. Jak wygląda klawiatura akordeonu po polerowaniu

FACHOWO I SZYBKO REALIZOWANA NAPRAWA AKORDEONÓW

NIEPOWTARZALNA MUZYKA AKORDEONOWA ZAWSZE NA CZASIE. Jak powszechnie wiadomo, nieco innym brzmieniem basowym charakteryzują się instrumenty niemieckie, a wśród nich znany i ceniony akordeon Weltmeister. W rękach wielu amatorów często pobrzmiewa z kolei akordeon Hohner, który również bywa „pacjentem” serwisów instrumentów muzycznych.

Naprawa Akordeonów Cennik

Jeśli chodzi o kwestię: naprawa akordeonów cennik u mnie ta kwestia jest cały czas najbardziej przystępna w Całym Kraju. Pomimo iż wszystko drożeje staram się aby u mnie były najlepsze ceny. Niektóre elementy i części akordeonów podczas gry są bardziej eksploatowane, niż pozostałe. Po pewnym czasie z pewnością każdego właściciela czeka wymiana zaworków, czyli tzw. wentyli. Nieco mniej skomplikowaną, ale powtarzalną usługą serwisową w przypadku akordeonów, jest woskowanie głośnic, do której wykorzystuje się mieszankę opracowaną na bazie specjalnych receptur. Dosyć powszechną przypadłością eksploatacyjną jest bardziej ingerencyjna czynność, mianowicie wymiana zerwanych głosów.  Można również znaleźć części w ogłoszeniach wpisując akordeon tablica.

Naprawa i strojenie akordeonów Jędrzejów Świętokrzyskie

W rezultacie naprawa i strojenie akordeonów Jędrzejów Świętokrzyskie. Zajmuje się profesjonalnie wszelkimi naprawami akordeonów jak i strojeniem każdej marki w odpowiedni sposób. Ponieważ każdy akordeon wymaga innego podejścia i nastrojenia aby uzyskać jak najlepsze – subtelne brzmienie. Takie które przyciąga uwagę najbardziej wymagających słuchaczy. A jako naprawa akordeonów świętokrzyskie dokładamy wszelkich starań aby naprawy były wykonywane Solidnie Szybko w przystępnej cenie.

SUBTELNE BRZMIENIE AKORDEONURenowacja

Dla każdego właściciela istotny powinien być także zewnętrzny wygląd akordeonu. Profesjonalny serwis, z pomocą odpowiednich past i wosków, jest w stanie nie tylko nadać idealnego błysku naszemu instrumentowi, ale też zlikwidować ryski i drobne ubytki poprzez umiejętne polerowanie akordeonu z uszyciem najwyższej jakości włoskich komponentów. Napraw i wymiany pojedynczych części nie zaleca się we własnym zakresie, ponieważ są one niezwykle delikatne, a nierzadko wymagają użycia specjalistycznych narzędzi. Niewłaściwy serwis może doprowadzić w konsekwencji do pogłębiania, a nawet rozszerzenia się problemów w przypadku tak wrażliwego instrumentu, jakim jest akordeon.

Akordeon znów staje się modny- Remonty kapitalne akordeonów

W dzisiejszych czasach akordeon wrócił do łask, nie jest już przedmiotem drwin czy żartów, znowu stał się modny. Oryginalny i niepowtarzalny dźwięk, jaki wydobywa się z akordeonu, staje się źródłem nowych inspiracji i zastosowania tego instrumentu. W dużej mierze do ponownej popularyzacji akordeonu przyczynił się znany artysta Czesław Mozil, którego utwory okraszone cudną muzyką wydobywającą się z jego harmonii, nie schodzą z ust i pobrzmiewają w uszach tysięcy fanów. Coraz częściej akordeony wyciągane są z zakurzonych czeluści szaf, umilają nam rodzinne okolicznościowe przyjęcia albo pełnią główne role na szkolnych akademiach czy nawet weselach. Większości muzykującym gra na akordeonie sprawia ogromną frajdę. Polecany również jako serwis naprawa akordeonów Nowy Sącz.

Naprawa Starych Akordeonów

IM STARSZY TYM LEPSZY? Zdarza się, że po latach nieużytkowania akordeonu i narażania go na ścisk w szafie oraz towarzystwo innych sprzętów, instrument wymaga gruntownego remontu lub co najmniej fachowego przeglądu. Dla wyspecjalizowanych serwisów instrumentów muzycznych nie stanowi to żadnego problemu, często bowiem zajmują się oni również naprawą starszych akordeonów, szanując wartość sentymentalną dla właściciela oraz dostrzegając prawdziwą duszę zaklętą harmonii. Najlepiej brzmią akordeony włoskie, made in Italy. Dlatego w grę wchodzi również naprawa akordeonów Podlaskie.

JAK NAPRAWIĆ GŁOSY W AKORDEONIE?

Ponieważ to jak naprawić głosy w akordeonie prawidłowo, jak się za to zabrać? Takie rzeczy wie tylko osoba która ma z tym do czynienie na co dzień. Dlatego warto poszukać Najlepszego serwisu naprawy strojenia akordeonów. Aby nie być zawiedzionym i aby akordeon nie nadawał się do wyrzucenia. Ponieważ nie wszyscy wiedzą że w obecnych czasach nie drapie się już głosów tępym pilnikiem. Proces strojenia w Najlepszych warsztatach akordeonowych odbywa się przy użyciu narzędzi specjalistycznych do akordeonu.

Ile kosztuje naprawa akordeonu ?

Zadając sobie pytanie ile kosztuje naprawa akordeonu? W tym przypadku nie ma konkretnej prostej odpowiedzi. Ponieważ każdy akordeon jest inny i każdy z wiekiem wymaga innych napraw. Stąd też i cena takiej naprawy będzie zupełnie inna. Może to być od 50zł nawet do 3-4tys złotych. Dlatego u mnie zawsze przed naprawa określam aby klient mógł podjąć decyzje czy naprawiamy czy też idzie na części. Bo czasem nie warto naprawiać czegoś co przewyższa wartość naprawa.

Jak poprawić wygląd zewnętrzny akordeonu

Profesjonalny serwis, z pomocą odpowiednich past i wosków, jest w stanie nie tylko nadać idealnego błysku naszemu instrumentowi, ale też zlikwidować ryski i drobne ubytki poprzez umiejętne polerowanie akordeonu. Napraw i wymiany pojedynczych części nie zaleca się we własnym zakresie, ponieważ są one niezwykle delikatne, a nierzadko wymagają użycia specjalistycznych narzędzi. Niewłaściwy serwis może doprowadzić w konsekwencji do pogłębiania, a nawet rozszerzenia się problemów w przypadku tak wrażliwego instrumentu, jakim jest akordeon. Polerowanie akordeonu czy wymiana zerwanych głosów.

Serwis naprawa Strojenie akordeonów Jędrzejów tel.511-500-868

Zobacz Więcej >>> Zespół Concret >>> Tutaj >>>

 
 

Jakie Najlepsze marki akordeonów naprawa

Najlepsze to: akordeon Paolo Soprani, akordeon Scandalli, akordeon GUERRINI najwyższa półka. Nieco gorzej wypadają akordeony niemieckie Hohner. Lecz dla stroicieli z dużym doświadczeniem, nie stanowi to wielkiego problemu, gdyż można zrobić z tego akordeon nawet ciekawie grający, nieco gorzej od włoskich. Natomiast akordeony Weltmeister mimo że brzmią najgorzej z wyżej wymienionych, to  ze względu na niską cenę zakupu są najczęściej kupowane. I najczęściej spotykane w Szkołach Muzycznych i niższej klasy zespołach weselnych.

Akordeon GUERRINI Ręczna Robota Made in Italy Głosy wysokiej klasy

Ponieważ Akordeon GUERRINI jest Ręcznie solidnie wykonany, jako produkt CASTORFILARDO Made in Italy. Ten akordeon posiada Głosy wysokiej klasy. A modele z Musette są coraz częściej kupowany również w Polsce. Ze względu na przepiękne subtelne brzmienie Musette robi furorę. Naprawiam Tak akordeony guzikowe jak i akordeony klawiszowe, które mają i u nas nie małe wzięcie. A że specyfika tych głosów pozwala na korekcję trzech ósemek 8+8+8 i umiejętne wyostrzenia tych akordeonów. Dlatego coraz więcej tych akordeonów odwiedza nasz serwis strojenia naprawy akordeonów.

Naprawa Strojenie – Akordeony Francuskie CAVAGNOLO

Naprawiam również akordeony Francuskie CAVAGNOLO uznawane jako Mercedes wśród akordeonów. Są to instrumenty o niezwykłym niepowtarzalnym subtelnym brzmieniu. Nie są to może tanie akordeony ale z całą pewnością warte swojej ceny. Ponieważ może to być i naprawa akordeonów podkarpackie. A jeżeli ma się to zamiłowanie do akordeonu to warto mieć coś naprawdę godnego uwagi jeżeli nas tylko na to stać. Musette w tych akordeonach można mocniej wyeksponować podczas korekcji strojenia, co się nie uda z żadnym akordeonem Weltmeister.

Nowy Akordeon DINO BAFFETTI 120B Naprawa akordeonów

Natomiast Akordeon DINO BAFFETTI 120 basów po zakupie nowego niestety nie będziemy zadowoleni bo nie gra tylko wrzeszczy. Dlatego wymaga delikatnej umiejętnej korekty samego rozstroju trzech ósemek 8+8+8. Po tym zabiegu możemy cieszyć się nie tylko ciekawym wyglądem ale również ładnym klarownym brzmieniem tej marki. Te akordeony są coraz częściej kupowane ze względu na dość ciekawy design, wygląd czyni cuda. Jednak warto poprawić też ich brzmienie skoro mamy taką możliwość

Strojenie akordeonu cena?

W rezultacie ❤️ strojenie akordeonu cena już od 250zł i Naprawa akordeon cena może być zupełnie różna. Najlepiej się sprzedają akordeony używane włoskie i niemieckie. Znany i często wybierany akordeon Hohner. Najwięcej osób decyduje sie na zakup akordeonów klawiszowych, jednak jest jednostka która wybiera akordeon guzikowy. Na akordeon jest wiele pięknych utworów biesiadnych. Czy weselny akordeon powinien być nowy? Nie koniecznie byle by ładnie się prezentował. Strojenie akordeonu Kielce – świętokrzyskie – Jędrzejów.

MOŻLIWOŚĆ WYMIANY NA INNY AKORDEON

Tylko u mnie możliwość wymiany na inny model akordeonu. Z racji tego iż posiadam pokaźną kolekcję różnego rodzaju akordeonów, klawiszowych jak i akordeonów guzikowych. Są one po przeglądzie serwisowym, po korekcji strojenia i gotowe do grania. Dlatego jest również możliwość wymiany na inny model akordeonu. W rezultacie naprawa akordeonów Kielce – Jędrzejów – świętokrzyskie. Dlatego można pozostawić swój wysłużony niesprawny akordeon a wziąć nastrojony gotowy do grania. 80, 96, 120 basów. A już teraz polecam wysyłkę z innego regionu Kraju jeśli nie działa tam serwis jak: naprawa akordeonów Bydgoszcz to Zapraszamy do Naprawa Akordeonów Jędrzejów Pocztą Polską lub kurierem. Ponieważ w rezultacie od dawana Bydgoszcz naprawa akordeonów jak Bydgoska Fabryka Akordeonów została zamknięta. Wszelkie naprawy zostają odsyłane w Świętokrzyskie do Jędrzejowa koło Kielc.

Dlaczego nie naprawiam akordeonów które się nie nadają do naprawy?

O co chodzi? Otóż wiele akordeonów które były leżakowane gdzieś w piwnicy czy na strychu wyglądaja strasznie. Często koszt naprawy przewyższa wartość instrumentu, nawet kilka krotnie. Dlatego przed naprawą, dokładnym obejrzeniu mówię czy warto naprawiać czy nie? Ponieważ strojenie akordeonu Warszawa odsyła do Jędrzejowa. A to dlatego bo raczej dla każdego istotne aby był jak najniższy koszt naprawy krótkie terminy oraz zachowanie Najwyższej jakości. Co sprawi iż nasz akordeon posłuży jeszcze nam przez długie lata. Jeżeli jest to akordeon mocno pordzewiały odradzam, jakich kol wiek napraw, lepiej kupić coś w lepszym stanie. Bo nie sztuka wyciągnąć pieniądze, naprawiać na siłę coś z czego nie będziemy zadowoleni?

Odstępstwa od zasad przy naprawach akordeonów?

Ponieważ są takie w przypadku kiedy „KTOŚ ma do danego akordeonu Sentyment, wspomnienia z Młodzieńczych lat. Jak np. dany akordeon Dostał od Taty czy Dziadka, Kogoś ważnego w jego życiu – to za wszelką cenę chcę go naprawić czy choć odrestaurować, jak tylko się da najlepiej. W takich przypadkach po omówieniu zakresu napraw i przedstawieniu faktu iż taki akordeon już może nie zgrać tak jak był nowy. A czasem jest tak zniszczony że może być tylko postawiony odrestaurowany na półce. Ale po rozmowach z Wieloma Osobami wiem że to ważne. Dlatego tylko w takich przypadkach przystępujemy do danej naprawy silnie zniszczonego na pierwszy rzut oka, nie nadającego się do naprawy akordeonu.

Naprawa akordeonów cenaJędrzejów koło Kielc

Przed podjęciem prac u nas najpierw wycena. Jak wiemy naprawa akordeonu cena jest różna w każdym zakładzie akordeonowym. Jednak u nas możliwa do oszacowana już przed naprawą nie po! Najpewniejsza i najbardziej uczciwa wycena po zdiagnozowaniu usterki. Podany realny koszt na miejscu w serwisie. Bo nie może być inaczej, decyduje tu zawsze klient czy naprawiamy czy też nie.

Jak wybrać dobry serwis naprawy akordeonu

Naprawa akordeonów powinna odbywać się przez wysokiej klasy specjalistów i przy wykorzystaniu najlepszych materiałów oraz części zamiennych. Jedną z powszechniejszych czynności serwisowych, jest strojenie akordeonów, szczególnie instrumentów o przeznaczeniu koncertowym.

Czy do procesu strojenia musi być dostarczony cały akordeon?

Nie koniecznie, choć preferujemy wysyłkę całego akordeonu. Jednak ze względu na obawy przed uszkodzenia akordeonu przez firmę kurierską w transporcie. Znaczna część klientów decyduje się na wysyłkę samych głośnic. Jak najbardziej jest to możliwe z tym że, nie bierzemy odpowiedzialności za nieumiejętny montaż głośnic w akordeonie. Choć nie jest to operacja trudna brak doświadczenia może przyprawić czasem o ból głowy. Czasem wystarczy że z jednej strony głośnica będzie za mocno dokręcona i może być problem? Np. nieszczelność dekawek, lub nie działające registry (zmiany). Tu wszystko zależy od umiejętności i doświadczenia.

Jak Zapakować Głośnice akordeonu do wysyłki Kurier Poczta PL

Z racji iż najbezpieczniej jest wysłać same głośnice bez akordeonu, bo tu się już nie ma co uszkodzić? Wiele osób się decyduje na taką właśnie wysyłkę, o ile poradzi sobie z wymontowaniem i powtórnym założeniem głośnic. Jednak warto w miarę solidnie zapakować również głośnice, aby nie zniekształcić zaworków. W żadnym razie nie wolno przyklejać bezpośrednio na zaworki taśmy klejącej. A miałem taki przypadek że Pan zamiast zakleić szeroka taśmą guziki basowe w akordeonie obkleił całe głośnice. Oczywiście większość zaworków się zniszczyła przy odrywaniu taśmy. Dlatego w taki sposób absolutnie nie wolno tego robić!

Najlepszy sposób pakowania Głośnic akordeonów wysyłka

Przed wyjęciem głośnic z akordeonu warto sobie je poznaczyć po kolei, aby później nie było problemu gdzie która głośnica była. Następnie odkręcamy i wyciągamy głośnice. Najlepiej okręcić je po prostu gazetą ostrożnie aby się nie podwinęły gdzieś zaworki . Teraz można delikatnie skleić taśmą klejącą na aby sie nie rozwinęły w transporcie. Przed włożeniem do kartonu dobrze jak byśmy mieli coś cienkiej gąbki, lub folii bąbelkowej na dno kartonu i boki. Na to ustawiamy głośnię jedna przy drugiej ciasno aby nie latały w transporcie. Teraz na głośnice możemy również podłożyć coś gąbki czy folii bąbelkowej. Karton zaklejamy taśmą klejącą i gotowe. Taką przesyłką możemy dosłownie rzucać i nic się nie ma prawa stać!

Sprawdzenie – test przed wysyłką Głośnic Akordeonu?

Takie głośnice po strojeniu u nas przechodzą dodatkowe testy przed spakowaniem do wysyłki. Aby po zamontowaniu wszystko grało jak należy. Przy montażu należy zwrócić uwagę aby nie docisnąć jakiegoś zaworka. Gdy się zdeformuje lub przyklei nie będzie grało, albo będzie trzeszczenie. W transporcie też może się odkształcić zaworek. Trzeba go wyprofilować dopiero zakładać do akordeonu. Jednak dla chcącego nic trudnego. POZA TYM w razie problemów ZAWSZE MOGĄ PAŃSTWO LICZYĆ NA BEZPŁATNĄ ZDALNĄ POMOC Z NASZEJ STRONY ! I już możemy się cieszyć zupełnie nowym fantastycznym brzmieniem, jak nowy akordeon. A zwykle nawet lepiej brzmiącym niż kiedy był nowy, ze względów bogatego doświadczenia przy strojeniu akordeonów przeróżnych marek.

Jak zapakować Akordeon do wysyłki Kurierem?

Do wysyłki Kurierem czy Pocztą Polską, Akordeon musi być starannie zapakowany.

 1. Odpinamy pasy nośne, położyć obok
 2. Zaklejamy basy, najlepiej szeroką taśmą BEZBARWNĄ. Nie wciskamy basów, tak jak są wysunięte przyklejamy przez wszystkie guziki do korpusu.(obudowy). (Tylko nie szarą taśmą bo zostaną ślady!!!)
 3. Cały akordeon okręcamy folią bąbelkową kilkakrotnie.
 4. Najlepsza jest gruba gąbka pod akordeon od strony basowej, aby amortyzowało.
 5. Teraz dopiero wkładamy do futerału jeśli jest (jeśli niema okręcamy mocniej folią).
 6. Akordeon z futerałem wkładamy do kartonu, tak aby rączka od futerału wystawała.
 7. Dobrze jest też aby dół kartonu był grubszy czymś wypełnione, czy to tekturą czy gąbką, folią, aby amortyzuje ewentualne turbulencję w transporcie!
  NIE POLECAM stosowania do wypełnień styropianu ponieważ w transporcie na 100% się pokruszy i będzie wszędzie!
  Najlepsza do tego jest gąbka lub folia bąbelkowa.
 8. Koniecznie ubezpieczyć, koszt ubezpieczenia około 1-2zł najczęściej, więc nie warto ryzykować w razie „W”!
 9. Dobrze zapakowany akordeon może spokojnie jechać na drugi koniec Świata. Polecam !!!

Renowacja akordeonu cena ?

Najczęściej przy takim zabiegu jak renowacja akordeonu cena zwykle nie gra pierwszo planowej roli. Ponieważ jeżeli mamy stary akordeon który ma dla nas wartość sentymentalna. To z reguły jest taka renowacja akordeonu przeprowadzana pomimo nie małych kosztów. A dlaczego koszty są nie małe? Gdy są to zabiegi które można wykonać w serwisie akordeonów to cena jest zwykle przystępna. Natomiast gdy musimy już coś zlecić zewnętrznym firmom jak np. galeryjka do chromowania czy niklowania. takie zakłady za taką usługę liczą sobie nie mało. Stąd i finalny koszt renowacji akordeonów może być wysoki. A naprawiamy również akordeony jako naprawa akordeonów pomorskie.

Gdzie naprawić Akordeon?

Naprawą Akordeonów zajmuje się od 20 lat. Mam obecnie 47 lata i nic z rąk mi nie wypada dlatego póki co Polecam ! Gwarancja Najwyższej Jakości na wszystkie naprawy. Zakładam tylko części oryginalne – żadnych chińskich zamienników!!! Strojenie na profesjonalnym najbardziej wiarygodnym sprzęcie. * Czas oczekiwania na naprawę zazwyczaj do 14 dni. Przyrządy pomiarowe do strojenia tylko z najlepszych firmy. Długoletnie doświadczenie pozwala na szybką realizację zamówienia z perfekcyjną dokładnością. Mega Atrakcyjne Ceny. Ponieważ nie wszędzie znajdziemy odpowiedni zakład naprawy jak na olx akordeony Opoczno. Zapraszamy do serwis Akordeonów Jarosław Jędrzejów.

Zawsze przed podjęciem jakich kol wiek prac, najpierw wycena aby klient mógł sam zdecydować, naprawiać czy tez nie?

Remonty akordeonówjakie naprawy najczęściej?

NAPRAWIAMY AKORDEONY WSZYSTKICH MAREK ŚWIATA

Naprawa wszystkie Akordeony ŚWIATA z wyjątkiem tych które faktycznie nie nadają się do naprawy. Są tak zniszczone że w żaden sposób nie uzyskamy  efektu dobrze grającego akordeonu, lub koszt naprawy przewyższa wielokrotnie wartość instrumentu. Każdy instrument jest inaczej zbudowany, może mieć zupełnie inne dolegliwości, w zależności w jakich warunkach był eksploatowany? Dlatego zawsze przed podjęciem się naprawy każdy instrument jest  przeglądany u mnie w Serwisie i od razu Klient ma świadomość jaki będzie  koszt naprawy +- od-do! U mnie Klient jest Najważniejszy i jego Zadowolenie. Naprawiam między innymi znane marki jak:

Więcej Nagrań

WYMIANA AKORDEONÓW ZAKUP AKORDEONU

Możliwa również zamiana akordeonów na inne modele. Oferuję akordeony sprawne wystrojone gotowe go granie: 12-24 miesiące gwarancji.

Kupię akordeony sprawne lub do drobnym poprawek czy korekty strojenia.

tel. 511-500-868 Więcej muzykuj.


42 Comments:

Dodaj komentarz

error: Chronione przed kopiowaniem !!