Kontakt

Zachęcamy do korzystania z naszego formularza kontaktowego, odpisujemy jak to tylko możliwe.

Biuro Zespół Concret: Jędrzejów woj. świętokrzyskie. Kielce, Kraków-Małopolska, Katowice-Śląsk, Radom-Mazowieckie i okolice.

Dojeżdżamy do 200km.

Biuro czynne:

Pn – Pt od 8.00 – 21.00
Sobota od 9.00 – 20.00

Jędrzejów woj. świętokrzyskie

Mapa dojazdu

Formularz kontaktowy do zespołu Concret.

Kontakt oraz demo Zespół muzyczny Concret tel.511-500-868
Demo zespół Concret tel.511500868

Jeśli coś pilnego, najlepiej dzwonić, jeśli w danym momencie nie uda się nawet nawiązać połączenia, co jest absolutnie rzadkością na pewno oddzwonimy w bardzo krótkim czasie. Odpowiedzi na pytania związane z obsługą wesela, znajda Państwo odpowiedzi w zakładce PYTANIA Lub pisać ne email jeśli nie muszą Państwo mieć odpowiedzi natychmiast, odpowiemy na pewno w nie długim czasie.

KONTAKT – Zespół Muzyczny – CONCRET

Najnowsze wykonanie również Składanka Disco Polo 2018 CONCRET! Dzięki naszemu formularzowi kontaktowemu mogą Państwo zadać pytanie lub po prostu napisać do nas w każdej sprawie. Może to nie najważniejsza sprawa, jednak od właściwego zespołu bardzo dużo zależy. Zespół powinien przede wszystkim dobrze bawić, nie zamulać, jak to robi niestety większość. Przerwy zwykle robimy wtedy kiedy są serwowane posiłki w lokalu. To najlepszy sposób aby sprostać wymaganiom i każdy był zadowolony na imprezie wszystko z udziałem pary Młodej.

SZYBKI KONTAKT TELEFONICZNY: 511-500-868

Jeśli szukasz profesjonalnego zespołu muzycznego oraz DJ-a na wesele, który z pewnością rozgrzeje parkiet, to KONTAKT jest właśnie dla Ciebie. Dodatkowo, nasz zespół posiada w składzie utalentowanego wodzireja – akordeonistę, który sprawi, że Twoje wesele będzie niezapomniane dla gości w każdym wieku. Cena usługi jest uzależniona od indywidualnych potrzeb klienta oraz długości imprezy, jednak zapewniamy konkurencyjne ceny na rynku. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży muzycznej, gwarantujemy najwyższą jakość muzyki oraz profesjonalizm w trakcie całej imprezy. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji oraz ustalić szczegóły naszej współpracy.

Konkretna Galeria – w mini wydaniu -Zespoły weselne – CONCRET Zespół muzyczny Kraków – Gramy również przy stołach, organizujemy Karaoke, biesiadowanie. Z nami można się dogadać, wszystko ustalić jak pasuje, dlatego z nami każda impreza jest inna, niepowtarzalna i wyjątkowa. Dojazd również jako Zespół muzyczny Katowice i okolic nie stanowi żadnego problemu ponieważ posiadamy swój własny transport.

KONTAKT – Zespół muzyczny na wesele – Kielce – Kraków – Katowice – Radom – Lublin – Okolice – CONCRET

Jarosław: 511-500-868


Polecany: Serwis Naprawa Akordeonów.


error: Chronione przed kopiowaniem !!