Demo

Demo-MP3 – CONCRET 2021 cała Polska

Nowe DEMO-MP3 – Zespół muzyczny na wesela Concret z Wodzirejem z Akordeonem – Solistką – Gitarzystą – Saksofonem.  Gramy wszędzie tam gdzie muzyka jest ważna! 

WESELNY Pyton – Zespół Concret 2021

Disco Polo Największe Hity Wszechczasów Zespół Concret 2021

Wiązanka Najpiękniejszych Walczyków Zespół Concret 2021

Najpiękniejsze Polki Weselne Hity Zespół muzyczny Concret 2021

Sharazan Albano & Comment Ca Va & Rivers of Babylon – Zespół Concret 2021

Dlaczego Ja Dlaczego TY – Zespół Concret 2021

To nie Przyjaźń Tylko Miłość – Zespół Concret 2021

Największe serce – Zespół Concret 2021

Polka – Skowroneczek – Zespół Concret

Posiadamy bardzo bogatą bibliotekę naszych nagrań praktycznie z każdego przyjęcia weselnego w którym braliśmy udział, tak więc  demo na naszej stronie jak i na You Tube to ponad 100 Filmików, możemy zmieniać co tydzień na coś innego i cały czas podążać za nowościami, Hitami sezonu, z list przebojów.  A wszystko po to aby nie stać w miejscu, by iść cały czas do przodu z postępem technicznym, nowinkami muzycznymi z całego świata. Dlatego dobra muzyka na wesele mp3 odtwarzana w przerwach zespołu powinna być gustowna i odpowiednia dla większości słuchaczy.

MUZYKA – na wesela, Studniówki, Prymicje, Imprezy firmowe

Przed Państwem Najnowsze wykonanie   również Składanka Disco Polo 2018 miks utworów biesiadnych – CONCRET!

DEMO-MP3 -Zespół muzyczny – Kraków -Kielce-Katowice-Radom i okolice

Utwory są dopracowane, bardzo starannie, tak aby każdy uczestnik wiedział co gra w danej chwili zespół. aby muzyka dawała wiele radości tak wykonawcom jak i wszystkim słuchaczom.

Demo-MP3 – Profesjonalny Zespół Weselny

Każde demo-mp3 jest rejestrowane bezpośrednio na imprezie, więc odzwierciedla wykonanie zespołu w co najmniej 90% w jakości cyfrowej. Polecamy swoje usługi również w województwie Mazowieckim, jako zespół muzyczny – CONCRET

Dojeżdżamy do 200 km od Kielc.

W rezultacie dobry Zespół muzyczny Kraków – Gramy również przy stołach, organizujemy Karaoke, biesiadowanie. Ponieważ można się dogadać, wszystko ustalić jak pasuje, dlatego z nami każda impreza jest inna, niepowtarzalna i wyjątkowa. Dojazd również jako Zespół muzyczny Katowice i okolic nie stanowi żadnego problemu ponieważ posiadamy swój własny transport.

Dlatego jeśli potrzebny Ci profesjonalny zespół na wesele, dobrze trafiłeś.  Nie są nam obce również brzmienia biesiadne. Gramy na wielu instrumentach, więc zapewniamy stuprocentową muzykę na żywo z wokalem.  Mamy napięty grafik, więc nie czekaj i skontaktuj się z nami już dzisiaj!

KONTAKT:  tel. 511-500-868

mail:  concret5@wp.pl

error: Chronione przed kopiowaniem !!