AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI – Nowinki – Info:

Zespoły weselne- Kielce-świętokrzyskie, Kraków-Małopolska, Katowice-Śląsk-Concret

Gramy demonstracyjnie na Życzenie
2019r.  Zapraszamy

2020-2021r. przyjmujemy zamówienia

Ta zakładka z nowinkami. Aktualizujemy na bieżąco nasze nagrania z imprez. Jednocześnie informujemy Państwa o wszelkich zmianach, nowościach, promocjach, wolnych terminach. Kiedy podpisujemy kontrakty, gdy dodajemy nowe zdjęcia.
Zachęcamy do przeglądania naszej witryny. Kiedy nie są Państwo jeszcze zdecydowani na 100% czy wbrać Zespół muzyczny Concret z Kielc Jędrzejowa, na swoje wesele, studniówkę czy inn ą ważną uroczystosć, po uprzednim  ustaleniu u nas jest mozliwość umówienia sie na demonstracje na żywo. Wtydy rozstawiamy sprzęt i celu potwierdzenia tego co jest na naszej stronie Zespół na wesele Kielce oraz w serwisie You Tube i gramy na życzenie.

Polecamy swoje usługi również w województwie świętokrzyskim, jako zespół muzyczny – CONCRET

Dojeżdżamy do 200 km od Kielc.

Zespol muzyczny Kraków – Gramy również przy stołach, organizujemy Karaoke, biesiadowanie. Z nami można się dogadać, wszystko ustalić jak pasuje, dlatego z nami każda impreza jest inna, niepowtarzalna i wyjątkowa. Dojazd również jako Zespół muzyczny Katowice i okolic nie stanowi żadnego problemu ponieważ posiadamy swój własny transport.

Zespół muzyczny na wesele – Concret 

e-mail: concret5@wp.pl

tel. 511-500-868

14 Comments:

  1. Cześć, lubię czytać cały artykuł. Chciałbym napisać mały komentarz, aby cię wesprzeć brawo fajnie

  2. Kupuj nasze piosenki z okazji powrotu do domu na tegoroczną imprezę. W wielu stylach i kolorach, znajdź idealną sukienkę na przyjęcie domowe. Szukasz idealnej piosenki na przyjęcie domowe? oferuje niedrogie piosenki na studniówkę w długim, krótkim wzmacniaczu; kolorowe style. https://zespolconcret.pl/zespol-muzyczny-kielce/

  3. People use VPNs, short for Virtual Private Networks.to keep their internet browsing private and secure.VPNs encrypt your data, change your IP,The most secure VPN app for your Windows PC,Fast and Free VPN service for your browser.Completely Secure and Safe !
    birdser hutser polecanto zepolconcret.pl

Dodaj komentarz

error: Chronione przed kopiowaniem !!