ZESPÓŁ MUZYCZNY Śląsk

ZESPÓŁ MUZYCZNY Śląsk i Okolice-Concret

zespół muzyczny Śląsk

Demo-MP3-Video – Zespół muzyczny Śląsk – CONCRET

Organizacja udanej imprezy weselnej to duże wyzwanie. Koniecznie trzeba zadbać o wiele szczegółów. Jedną z ważniejszych decyzji, jakie trzeba podjąć jest odpowiedź na pytanie, jaki zespół weselny Śląsk zagra w trakcie zabawy? Jest to niezwykle istotny element. Od tego czy orkiestra weselna Śląsk poprowadzi gości na parkiet zależy jak będą potem wspominać ten czas. Wszystko zależy od oczekiwań Młodej Pary oraz dynamiki zaproszonych członków rodziny, przyjaciół i znajomych.


VIDEO

Więcej Video

 
 

Posłuchaj utworów w naszym wykonaniu

Więcej utworów

 
 

zespół muzyczny Śląsk

Polecany zespół muzyczny na wesele Śląsk i okolice – Concret

Zespół muzyczny na wesele Śląsk trzeba zamówić z odpowiednim wyprzedzeniem. Najlepiej już rok przed planowaną datą mieć rozeznanie w tym, jakie są możliwości. Dobry zespół weselny Śląsk ma bowiem zarezerwowane terminy z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. Trzeba się zastanowić nad kilkoma rzeczami i pod tym kątem wybierać. Przede wszystkim czy impreza będzie jednodniowa, czy łącznie z oczepinami. Od tego, jak długo ma grać zespół zależy bowiem cena do zapłaty. Ważne jest także ustalenie czy zespół weselny Śląsk będzie organizował gry i zabawy weselne (w tym oczepiny), czy zajmie się tym ktoś z gości.

zespół muzyczny Śląsk

Jaka Najlepsza Orkiestra Weselna Śląsk – Concret

Po drugie ważne jest ustalenie jak długo ma grać orkiestra weselna Śląsk. Para Młoda czasem zamawia najpierw grę „na żywo” a o określonej godzinie zostaje włączona muzyka z płyt czy mp 3. Jest to istotne czy mają być to aranżacje wykonywane przez tą samą kapelę, czy samodzielnie wybrane przez Młodych. Ustalenie repertuaru oraz ilości przerw to również bardzo ważna część umowy. Warto zrobić sobie listę jakie zespoły weselne Śląsk wykonują preferowany rodzaj muzyki a później poprosić o demo, bądź umówić się na próbę czy imprezę obsługiwaną przez daną grupę.

zespół muzyczny Śląsk
Zespół muzyczny na wesele -CONCRET

Profesjonalny zespół na wesele Śląsk – Concret

Bardzo ważne jest również zdecydowanie jak liczny osobowo ma być zespół na wesele Śląsk. Także rodzaj i ilość instrumentów jest ważna. Większość zespołów korzysta np. z keyboardu, perkusji oraz gitary. Dodatkowo jest solista lub solistka (lub para śpiewających). Wbrew pozorom to również istotne ustalenie. Im bardziej doprecyzowane szczegóły, tym bardziej zadowoleni gości oraz Młoda Para.

Znakomita Orkiestra na wesele Śląsk

Orkiestra na wesele Śląsk może również towarzyszyć Narzeczonym podczas przyjazdu Młodego do Młodej, błogosławieństwa przez rodziców, drogi do kościoła (szczególnie na wsi, gdzie kultywowane są nadal dawne tradycje popularnej „bramy”), wejścia na salę, gdzie odbywa się zabawa itp. Wszystko zależy od oczekiwań i możliwości orkiestry.

zespół muzyczny Śląsk

Najczęście wybierany zespół muzyczny z Dj Śląsk

Inną opcją dla osób, które nie chcą zamawiać zespołu, jest wodzirej na wesele Śląsk. W dzisiejszych czasach to najczęściej DJ, który puszcza wybrane przez Młodą Parę utwory, organizuje szereg zabaw w trakcie wesela (nie tylko oczepiny, ale również integrujące czy zachęcające do tańca). Część profesjonalnych wodzirejów może poprowadzić wesele w wybranym scenariuszu, wyznaczając czas na zabawę i odpoczynek, ogłaszając pojawienie się na stole ciepłych dań itp.


Dojeżdżamy do 200 km od Jędrzejowa.

Zespol na wesele-Slask – CONCRET – Zespół Muzyczny Katowice

Jesteśmy zespołem muzyczny 3-4 osobowym grającym na Żywo. Również jedziemy jako Zespoły weselne Śląsk do każdego zakątka. Gramy również na akordeonie, saksofonie przy stołach dla umilenia czasu wszystkim uczestnikom wesela.Z nami można się dogadać, wszystko ustalić jak pasuje. Dlatego każda impreza jest inna, niepowtarzalna i wyjątkowa. Dojazd do Katowice, Sosnowca, Zawiercia, całego Śląska nie stanowi zadnych problemów ponieważ posiadamy swój własny transport: zespolconcret.pl/


Polecamy swoje usługi również jako: Serwis Naprawa Akordeonów.


  • zespół muzyczny Śląsk
    new play
    Demo-MP3
    13 tracks
tel.
511-500-868
email:
concret5@wp.pl

Zapraszamy do kontaktu

error: Content is protected !!