ZABAWY WESELNE

Zabawy weselne – Zespół muzyczny

zabawy weselne

Nowe Zabawy weselne – Zespół muzyczny – CONCRET. Opis najczęściej wybieranych zabaw (konkursów) weselnych oczepinowych. Które na życzenie Młodej Pary organizujemy na przyjęciu weselnym.


Na oczepiny mamy tzw. standardy zabawy weselne

Jako Zespół weselny Kielce, świętokrzyskie -CONCRET: polecamy tylko rozsadne zabawy weselne które raczej zawsze sie sprawdzają. Typu Welon , mucha czy krawat, późnie przystępujemy do zabaw dla gości. Najlepiej się spisują zabawy do których można zaprosić większą liczbę Gości. Powitanie Młodej Pary i gorzka wódka. Taniec zapoznawczy Zabawa z krzesełkami – Konkurs dla Pań – wszystko w granicach zdrowego rozsądku. Jedzie pociąg z daleka – gramy w odpowiednim czasie.
Telegram Gratulacyjny ( podczas Oczepin do prowadzenie tej zabawy Zapraszamy najczęściej drużbów, starostów).


VIDEO

Więcej Video

 
 

Posłuchaj utworów w naszym wykonaniu

Więcej utworów

 
 

zabawy weselne

Polecane zabawy weselne:

 • Mam Chusteczkę Haftowaną
 • Kaczuszki
 • Kankan
 • Kazatchok
 • Taniec integracyjny
 • Wykupywanie pantofelka
 • Zabawa Labada
 • Zorba

Podziękowania dla Rodziców od Młodej Pary

Godziny zupełnie dowolne, w zależności kiedy Państwo Młodzi mają życzenie wtedy Zapraszamy Rodziców i Młoda Parę na środek sali. Oczywiście Para Młoda wybiera wcześniej utwór jaki gramy dla Rodziców . Na życzenie Państwa Młodych: organizujemy również: Podziękowania dla Świadków , Chrzestnych, Starostów Wesela. Krótko mówiąc: wszystko do ustalenia!

zabawy weselne

Wesela z Concretem

Na You Tube jest bardzo dużo różnych zabaw weselnych, jednak mało które są przemyślane. Jedne zabawy są obraźliwe, krępujące dla uczestników, są również takie w których z dobroci serca się upija gości. Czy chcą czy nie! ( tzw. „Chochelka”) Nie polecamy może być po imprezie!
Na takiej uroczystości jak Wesele oprócz wspaniałej Młodzieży są również starsi i dzieci.

Dlatego radzimy przyjrzeć się dokładnie takim na pierwszy rzut oka fajnym zabawom. Dziś jest wesele wszyscy są lekko wstawieni wiec ujdzie w wielkim tłoku. A co będzie gdy obejrzymy później taką płytę z wesela? Zupełnie na trzeźwo, gdzie ktoś się przewrócił, jednej Pani coś tan np. wyszło, ktoś został ośmieszony?

zabawy weselne

Oczywiście są również bardzo fajne zabawy przy których bawią się w większości goście doskonale. I takie właśnie zabawy proponujemy i polecamy!

To jest uroczystość zazwyczaj jedna w życiu dlatego jesteśmy skłonni do przeprowadzenia zabaw wskazanych przez Młodą Parę. Otwarci na wszelkie propozycje od Państwa. Jeśli jednak są to zabawy niezbyt odpowiednie, informujemy o tym iż dana zabawa jest tylko i wyłącznie na Prośbę Państwa Młodych! http://zespolconcret.pl/


 • zabawy weselne
  new play
  Demo-MP3
  13 tracks
tel.
511-500-868
email:
concret5@wp.pl
Title
zabawy weselne zabawy weselne

Zapraszamy do kontaktu

error: Content is protected !!