OFERTA - Zespół na wesele Kielce, Świętokrzyskie - Concret weselny.CONCRET – Zespół na wesele Kielce – Kraków – zespoły weselne świętokrzyskie

OFERTA

 OFERTA                                                                Wolne terminy

Oferta Zespół muzyczny CONCRET - Co nas wyróżnia na tle konkurencji:

***** Krótkie przerwy 10-15' minut max

***** Konkretna zabawa

***** Wodzirej z długoletnim doświadczeniem.

***** Nie pijemy alkoholu w pracy.

***** Prowadzone zabawy są w sposób kulturalny z dużą dawką humoru!

Skład Zespołu 4-osobowy od teraz powiększony o Gitarzystkę;

Zespół Concret muzykwa 100% Live

Co oferujemy:

 

Zespół na wesele - Kielce

Zespoły weselne Kielce -Concret

Concret to nie tylko profesjonalny zespół na wesele, to również wodzirej, który sprawi, że goście będą się wspaniale bawić bez względu na wiek i umiejętności taneczne, długo będą wspominać Państwa przyjęcie weselne i nasz zespół muzyczny. Nasza oferta jest bardzo atrakcyjna.  Zapewniamy profesjonalną obsługę muzyczną na najwyższym poziomie, oraz niepowtarzalne efekty świetlne.   Concret to doskonałe rozwiązanie jako  :

 Szczegóły w dziale  Demo mp3

Zespół na wesele Kraków - Concret

Zespoły weselne Kraków - Concret

Jesteśmy Zespołem Weselnym, a wieloletnie doświadczenie, przygotowanie muzyczne członków zespołu pozwala na uświetnianie uroczystości muzyką, na bardzo wysokim poziomie. Dbamy o markę i renomę naszego zespołu starając się spełniać wysokie wymagania naszych klientów. Poszerzona Oferta - Bogaty repertuar na każdą okazję od lat 60'tych - 2015r.  nie zapominając o Disco Polo i utworach Biesiadnych, bo jak wesele to nie może się obyć bez biesiady z instrumentami  wśród gości. Szczegóły w dziale Repertuar

Gramy przeboje w języku:

*polskim
*włoskim
*angielskim
*niemieckim

Zespół na wesele - Kraków

Zespół na wesele - Concret

Doskonała rozrywka, konkursy i zabawy na najwyższym poziomie.

Nasza Oferta - Na weselach oferujemy oprawę muzyczną na sali tanecznej jak i pod domem Pannny Młodej jak i czasem Pana Młodego - umilając gościom czas w oczekiwaniu na ślub. wszystko do ustalenia na miejcu według woli  Państwa Młodych. Zaletą nie dużych składów jest  również to że, w Lokalu - domu weselnym zamawiajacy płacą tylko za 4 osoby a nie za 5 czy 6, co zmniejsza dodatkowe koszty zorganizowania i przygotowania danej uroczystości. Grając wesela dwu dniowe tzw. poprawiny Para Młoda organizuje nocleg w  lokalu gdzie odbywa się dana uroczystość. Choć coraz częściej, po pierwszym dobrze zagranym dniu, publika nie bardzo ma kondycję, do szaleństw drugiego dnia. Bloki muzyczne dopasowujemy tak aby zgrać z posiłkami w Lokalu, bo tylko przy idealnej współpracy całej obsługi wszystko może być zapięte na ostatni guzik!

Zespół na wesele - Kraków

Zespół Concret

Dbamy o to aby każdy uczestnik danej uroczystości z naszym udziałem wychodził z imprezy mega zadowolony
Profesjonalne nagłośnienie z najlepszych firm takich jak: RCF, FBT, Ketron Audya, Paolo Soprani - Made in Itali. Mikrofony najlepszych firm: Neumanna, Zennheisera, Shure. Jak również mikrofony bezprzewodowe które zdają bardzo dobrze egzamin do przemówień uczestników np. przy podziękowaniu; Para Młoda może swobodnie powiedzieć kilka słów do swoich Rodziców, lub przy biesiadowaniu za stołami przy dźwiękach żywych instrumentów, takich jak:

Akordeon - Paolo Soprani Made in Italy

Saksofon altowy, tenorowy

Gitara elktryczna, akustyczna

Tamburyn

Werbel perkusyjny.

Keyboard ketron, Yamaha

***Na scenie instalujemy Mega nowoczesne efekty świetlne, głowy ruchome, efekty dymu -mgły itp.*** Profesjonalna wytwornica dymu - mgły do której używamy tylko i wyłącznie płynów z atestem, bo tylko takie płyny spełniają podstawowe normy -UE-G.  Mają konstystencję zwykłej pary wodnej, co za tym idzie - nikomu nie szkodzą! Wytwornica baniek markowych firm. Repertuar dobieramy pod względem upodobań gości. Dla chętnych do śpiewania, gramy za stołami znane utwory biesiadne. Przebieg imprezy ustalamy indywidualnie z każdym klientem. Jesteśmy otwarci na wszelakie propozycje,  stąd każda impreza jest wyjątkowa. W przerwach 10-15min, cały czas leci muzyka w tle, dla stworzenia miłej atmosfery.  Para Młoda wybiera piosenkę na pierwszy taniec, utwór dla rodziców.

***Najlepsza OFERTA - Obsługa muzyczna: ***CAŁY KRAJ***

 

Koniecznie zajrzyjcie na:

Oferta - Zespół-muzyczny-Concret

Facebook

Oferta - Zespół-na-wesele-Concret

Google+

Oferta - Zespół-weselny-Concret

YouTube