OFERTA

 OFERTA                                                                Wolne terminy

Oferta Zespół muzyczny CONCRET - Co nas wyróżnia na tle konkurencji:

 • Zespół CONCRET 3-4 osobowy
 • Krótkie przerwy 10-15' minut max
 • W przerwach leci muzyczka w tle dla podtrzymania otmosfery
 •  Super nowoczesne efekty świetlne - Głowy ruchome
 • Brzmienie Studyjne (Jakość Cyfrowa)
 • Konkretna zabawa
 •  Wodzirej z długoletnim doświadczeniem.
 • Nie pijemy alkoholu w pracy.
 • Prowadzone zabawy na poziomie z dużą dawką humoru!
 • Jeżeli po odsłuchaniu naszych utworów Demo i Mp3 nie są Państwo 100% przekonani do słuszności wyboru?
 • Można nas usłyszeć na Żywo w Jędrzejowie po uprzednim ustaleniu dnia i godziny . (tel. 511-500-868) Jarosław zespół muzyczny Concret.
 • Idziemy o zakład że decyzja będzie na TAK , ponieważ na Żywo brzmienie jest dużo, dużo lepsze i żadne nagrania tego nie odzwierciedlą w żaden sposób!

Zespół muzyczny Concret muzyka 100% Live

Zespół muzyczny - weselny - Kielce -kraków -Katowice -Concret


Co oferujemy?

Doskonale wiemy, że kluczową rolę na każdym przyjęciu ślubnym gra dobra atmosfera i świetna zabawa. Z tą myślą założyliśmy nasz zespół weselny - "CONCRET". Który powstał po to, by bawić i dbać o nastrój zarówno gości, jak i samej Pary Młodej.  Podczas najważniejszej imprezy w ich życiu. Jesteśmy grupą profesjonalistów, którzy nigdy nie spoczywają na laurach.  I idą z duchem czasu, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom obsługę na najwyższym poziomie.

Zespół muzyczny na wesele - Concret

Inne zespoły weselne mogą być dobre, musimy to przyznać. Jednak wodzirej na wesele z naszej grupy ma prawdziwy talent do prowadzenia imprez. A  to sprawia, że nasza orkiestra na wesele jest nieporównywalnie lepsza! Z nami nie ma czasu na nudę, ponieważ wszyscy świetnie się bawią na parkiecie!

Co nas wyróżnia?

 • to, ze nasza orkiestra weselna lubi niestandardowe i oryginalne rozwiązania,
 • to, że jesteśmy otwarci na pomysły naszych Klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie wypracować wspólnie z Parą Młodym taki zestaw piosenek i zabaw, który każdemu będzie odpowiadał,
 • spontaniczność i sympatyczność, dzięki którym łatwo nawiązujemy kontakt z gośćmi na imprezie,
 • nasza muzyka na wesele, która jest doskonałym połączeniem energetycznych i wolnych kawałków, do których każdy będzie w stanie się świetnie bawić,
 • dbałość o szczegóły, dzięki której nasze show są doskonale dopracowane.

Jeśli marzy Ci się wesele z klasą, podczas którego wszystko pójdzie zgodnie z planem, wybierz nasz zespół muzyczny na wesele. Nie pozwól, by o jakości Twojej imprezy ślubnej zadecydował przypadek. Zamiast tego postaw na profesjonalistów, którzy będą nad wszystkim czuwać i nie pozwolą, by coś poszło nie tak. Dzięki temu na swojej imprezie będziesz mógł wybawić się za wszelkie czasy!

Zespół muzyczny z utalentowanym - Wodzirejem

Dodatkową atrakcją dla naszych gości  może  okazać się pan wodzirej na wesele. Który jest prawdziwym mistrzem w organizowaniu zabaw dla gości weselnych. W sposób zabawny i humorystyczny tłumaczy on gościom jak powinni tańczyć oraz jakie ruchy i kroki należy wykonywać w danym momencie - co sprawi, że nawet najmniej utalentowani tanecznie goście będą się wspaniale bawić.

Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów i poznania naszej oferty.

 


Dodatkowo oferujemy obsługę muzyczną takich imprez jak:

Oferta - Zespół muzyczny - weselny - Kielce - Kraków - Katowice -Sosnowiec - Radom - Concret

Oferta spełnieniem marzeń -Zespół muzyczny CONCRET

Poszerzona Oferta - Bogaty repertuar na każdą okazję od lat 60'tych - 2015r.  Nie zapominając o Disco Polo i utworach Biesiadnych. Jak wesele to nie może się obyć bez biesiady z instrumentami  wśród gości. Szczegóły w dziale Repertuar

Gramy przeboje w języku:

*polskim
*włoskim
*angielskim
*niemieckim

Doskonała rozrywka, konkursy i zabawy na najwyższym poziomie.

Oferta - Zespół muzyczny na wesele - Cocncret - Orkiestra weselna

Zespół na wesele - Concret

Nasza Oferta - Na weselach oferujemy oprawę muzyczną na sali tanecznej jak i pod domem Pannny Młodej. Czasem pod domem Pana Młodego - umilając gościom czas w oczekiwaniu na ślub. wszystko do ustalenia na miejscu według woli  Państwa Młodych.  Bloki muzyczne dopasowujemy tak aby zgrać z posiłkami w Lokalu, bo tylko przy idealnej współpracy całej obsługi wszystko może być zapięte na ostatni guzik!

 Gwarancja najlepszej zabawy - Concret

Oferta - Zespół muzyczny na wesele - Cocncret

Zespół Concret

Dbamy o to aby każdy uczestnik danej uroczystości z naszym udziałem wychodził z imprezy mega zadowolony.
Jak również mikrofony bezprzewodowe które zdają bardzo dobrze egzamin. Do przemówień uczestników np. przy podziękowaniu; Lub przy biesiadowaniu za stołami przy dźwiękach żywych instrumentów, takich jak:

 

***Na scenie instalujemy Mega nowoczesne efekty świetlne, głowy ruchome, efekty dymu -mgły itp.*** Profesjonalna wytwornica dymu - do której używamy tylko i wyłącznie płynów z atestem, bo tylko takie płyny spełniają podstawowe normy -UE-G. Aby nie zepsuć poprawności imprezy wszystko jest użyte z umiarem.

***Najlepsza OFERTA - Obsługa muzyczna: ***CAŁY KRAJ***

 

Koniecznie zajrzyjcie na:

Oferta - Zespół_na_wesela - Concret

Facebook

Oferta - Zespół_na_studniówkę - Concret

Google+

Oferta - Zespół_na_prymicje - Concret

YouTube

error: Zawartość chroniona protected !!