NASZ SPRZĘT

NASZ SPRZĘT - Zespół Muzyczny Concret.

Nasz sprzęt jaki wykorzystujemy na różnego rodzaju imprezach - Akordeon Paolo Soprani, saksofon tenorowy i altowy, instrumenty klawiszowe - Ketron Audya, Ketron SD9, Żywe najlepsze bębny, Live Guitar, Motif XF i co równie bardzo ważne nagłośnienie firmy włoskiej FBT. Jak każdy pewnie sobie zdaję sprawę, nikt nawet po ukończonych najlepszych uczelniach, Harvardach, uniwersytetach z mega zdolnościami, nie jest w stanie sam, uświetnić muzyką w sposób efektywny żadnej imprezy, dlatego musi być sprzętu i to nie wersji budżetowej, made in china a raczej najlepszych renomowanych światowej sławy Firm.

Tak więc Concret stawia na najlepsze Firmy, takie jak; Ketron, Motif, FBT, Shure, Paolo Soprani, Yanagisawa. NASZ SPRZĘT  eksponujemy  na każdej imprezie. Na Akordeonie, saksofonie również gramy przy wyprowadzeniach z domu Młodej Pary, przy stołach dla gości weselnych, nie tylko na sali. Na małe sale wystarcza nam małe nagłośnienie do 1500Wat , natomiast na większe, zabieramy dodatkowy Subufer dodatkowo około 900Wat.

Zimą jest raczej przerwa, natomiast w sezonie letnim często gramy  koncerty na wolnym powietrzu, wtedy zabieramy nasze nagłośnienia 4000Wat plus nagłośnienie organizatora  jeśli jest to naprawdę duża opatrzona medialnie impreza. Zdarza się również tak że organizator zapewnia nagłośnienie w całość, wtedy zabieramy tylko swoje instrumenty.

W celu utrzymania przyjemnego nastroju oprócz sprzętu nagłośnieniowego, zawsze instalujemy na sali efekty świateł

Efekty dymu, Baniek mydlanych

Nasz Sprzęt - telefon - Zespół muzyczny - Concret

TEL. 511-500-868

Jarosław: 511-500-868

Nasz sprzęt - email - Zespół na wesele - Concret

email

e-mail: concret5@wp.pl


Kontakt od Pn - Pt od 9-20

Koniecznie zajrzyjcie na:

Nasz sprzęt - Zespół na wesele Włoszczowa, Świętokrzyskie - CONCRET zespół weselny

Facebook

Nasz sprzęt - Zespół na wesele Busko Zdrój, Świętokrzyskie - CONCRET zespół weselny

Google+

Nasz sprzęt - Zespół na wesele Kielce, Świętokrzyskie - CONCRET zespół weselny

YouTube

 

 

No Comments Yet.

Leave a comment