Naprawa akordeonów

Naprawa Akordeonów – Konkretnie i tanio

Każdy sprzęt czy urządzenie, aby odpowiednio spełniało swoją rolę, wymaga właściwego użytkowania, okresowej konserwacji oraz napraw. Nie inaczej jest także z instrumentami muzycznymi, w tym m. in. akordeonami. Dbałość o ten delikatny instrument muzyczny pozwoli nam przez kolejne lata cieszyć się czystą barwą dźwięków, a dobry standard obsługi serwisowej, zapewni długą żywotność wszystkim mechanizmom, jakie się w nim znajdują.

naprawa akordeonów
naprawa akordeonów

Profesjonalna naprawa akordeonów

Często w procesie strojenia stosuje się różne aparaty pomiarowe czy cyfrowe tunery, jednak najlepszym narzędziem, które ostatecznie weryfikuje jakość dźwięku – jest niezmiennie ludzkie ucho. Pośród wielu usług naprawczych, wymienić można np. oklejanie i regenerację miecha czy naprawę mechaniki basowej akordeonu. Profesjonalny serwis akordeonów powinien zajmować się obsługą najpopularniejszych instrumentów na rynku, do jakich można zaliczyć włoskie wyroby – akordeon Scandalli czy akordeon Paolo Soprani.

naprawa akordeonów

Szybka i tania naprawa akordeonów

Nieco innym brzmieniem basowym charakteryzują się instrumenty niemieckie, a wśród nich znany i ceniony akordeon Weltmeister. W rękach wielu amatorów często pobrzmiewa z kolei akordeon Hohner, który również bywa „pacjentem” serwisów instrumentów muzycznych. Niektóre elementy i części akordeonów podczas gry są bardziej eksploatowane, niż pozostałe. Po pewnym czasie z pewnością każdego właściciela czeka wymiana zaworków, czyli tzw. wentyli.

naprawa akordeonów

FACHOWO I SZYBKO REALIZOWANA NAPRAWA AKORDEONÓW

Nieco mniej skomplikowaną, ale powtarzalną usługą serwisową w przypadku akordeonów, jest woskowanie głośnic, do której wykorzystuje się mieszankę opracowaną na bazie specjalnych receptur. Dosyć powszechną przypadłością eksploatacyjną jest bardziej ingerencyjna czynność, mianowicie wymiana zerwanych głosów.
Dla każdego właściciela istotny powinien być także zewnętrzny wygląd akordeonu. I tu polecam polerowanie całego akordeonu jeśli jest taka potrzeba.  Serwis naprawa akordeonów: http://zespolconcret.pl/

Pasy do akordeonów skóra Org PL

A teraz również Pasy do akordeonów od polskiego producenta ( prawdziwa skóra- Mega piękne wykonanie). Dobrze poszukując stosownego zespołu na wesele warto zwrócić uwagę na sławny i w większości przypadków wybierany orkiestra Concret, a oprócz tego ShowTime. Gramy na dość dużym terenie. Między innymi: Kielce-świętokrzyskie, Kraków-Małopolska, Katowice-Śląsk, Katowice, Siewierz, Rzeszów i okolice. Tyle miłości w słowie przebacz, przepraszam że mówię je dopiero w chwili obecnej. Bieg wydarzeń to uczta marzeń wielka, nie przestań pisać o tym w tym momencie, bo jesteś jak modelka.

Portal-Planujemy Wesele

Tego dnia przeszyłaś mnie, dobiłaś wnętrze. Iskrę nadziej pozostawiam w tym zespole. Gdy słowo kocham miało znaczenie, słowo przebacz porozumienie. Pamięć okrągła, naiwna i ciągła, 100 razy kocham powiedzieć można. To nic nie daje inne są czasy, miałaś kochanka tego poranka. Dzwoni telefon, blaga mnie o minutę, a ja wrzucam kolejna monetę. Tyle pamiętam kolejna rutyna, zabić go czy dużo lepiej powiedzieć co mi w głowie siedzi! żadna osoba nie wie co uczynisz, boisz się myśleć gdzie w Wam winy.

Być sobą to tak nie wiele, mówiłaś przebacz kochałem ciebie. Być z tobą zrozumieć cię czy zakończyć życie swe.
Jesteś jak żmija, cały czas się wija, diabeł w tobie siedzi wyjdę bez spowiedzi. Osiągnę cel pobiegnę tak ja to wiem. Oczy już nie te choć pragnę ciebie. Byłaś mym misją w chwili obecnej już zapomnieniem, poświecę się i odejdę hen planując wesele z portalem weselnym: http://zespolconcret.pl/portal-weselny/

Wesele z Klasą-Planujemy wesele


Bieg prawie każdy biegnie gdzieś, innym torem los projektuje, inna żmija przyczepi się teraz bo że zlituj się. Zniosę wszystko reanimuj mnie, kocham ją a nie widzę już jej. Chcesz dowieść niewinności tak od w tym samym momencie, od zalania dziejów powiedzieć Nara! Buntujesz się i kipi w Ci żar. Jaki naiwny podział w tym masz powiedz nam, to jedynie kwestia jaką wypowiesz, jak na spowiedzi wszystko mi powiesz?
Polemizujesz nurkujesz jak czad, na wokandzie widzisz swe imię.
Za co za jaka przyczynę tu jestem, co ja zrobiłem że tu trafiłem.
Boże proszę ratuj mnie, nie pragnie 15 lat nie widzieć cię! Nie biorę nie pale spowiadam się, tobie jedynie wierze powierzam siebie. Błyskawicznie Planujemy wesele: http://zespolconcret.pl/planujemy-wesele/

Paski spinajace miecha.

Pas basowy. (szeroki od strony basów)

Polecam znakomite pasy do akordeonu z prawdziwej skóry od polskiego Producenta. Użyte materiały najwyższej jakości. Takie paski wytrzymują 10 razy dłużej niż każde inne   z niby skóry! Sam takich używam już kilkanaście lat i nic się nie dzieje. Polecam DJ na wesela, Studniówki, Prymicje imprezy Firmowe Jubileuszowe:


Naprawa uszkodzonych akordeonów


Profesjonalny serwis, z pomocą odpowiednich past i wosków, jest w stanie nie tylko nadać idealnego błysku naszemu instrumentowi, ale też zlikwidować ryski i drobne ubytki poprzez umiejętne polerowanie akordeonu. Napraw i wymiany pojedynczych części nie zaleca się we własnym zakresie, ponieważ są one niezwykle delikatne, a nierzadko wymagają użycia specjalistycznych narzędzi. Niewłaściwy serwis może doprowadzić w konsekwencji do pogłębiania, a nawet rozszerzenia się problemów w przypadku tak wrażliwego instrumentu, jakim jest akordeon.
polerowanie akordeonu wymiana zerwanych głosów

Akordeonów znów staje się modny


W dzisiejszych czasach akordeon wrócił do łask, nie jest już przedmiotem drwin czy żartów, znowu stał się modny. Oryginalny i niepowtarzalny dźwięk, jaki wydobywa się z akordeonu, staje się źródłem nowych inspiracji i zastosowania tego instrumentu. W dużej mierze do ponownej popularyzacji akordeonu przyczynił się znany artysta Czesław Mozil, którego utwory okraszone cudną muzyką wydobywającą się z jego harmonii, nie schodzą z ust i pobrzmiewają w uszach tysięcy fanów.


Piękne brzmienie akordeonu


Coraz częściej akordeony wyciągane są z zakurzonych czeluści szaf, umilają nam rodzinne okolicznościowe przyjęcia albo pełnią główne role na szkolnych akademiach czy nawet weselach. Zdarza się, że po latach nieużytkowania akordeonu i narażania go na ścisk w szafie oraz towarzystwo innych sprzętów, instrument wymaga gruntownego remontu lub co najmniej fachowego przeglądu.


Dla wyspecjalizowanych serwisów instrumentów muzycznych nie stanowi to żadnego problemu, często bowiem zajmują się oni również naprawą starszych akordeonów, szanując wartość sentymentalną dla właściciela oraz dostrzegając prawdziwą duszę zaklętą harmonii".

NAPRAWA AKORDEONÓW - PYTANIA ?

Naprawa akordeonów powinna odbywać się przez wysokiej klasy specjalistów i przy wykorzystaniu najlepszych materiałów oraz części zamiennych. Jedną z powszechniejszych czynności serwisowych, jest strojenie akordeonów, szczególnie instrumentów o przeznaczeniu koncertowym.
Nie koniecznie, choć preferujemy wysyłkę całego akordeonu. Jednak ze względu na bezpieczeństwo, możliwość uszkodzenia akordeonu przez firmę kurierską. Znaczna część klientów decyduje się na wysyłkę samych głośnic. Jak najbardziej jest to możliwe z tym że, nie bierzemy odpowiedzialności za nieumiejętny montaż głośnic w akordeonie. Choć nie jest to operacja trudna brak doświadczenia może sprawić wiele niejasności. Czasem wystarczy że z jednej strony głośnica będzie za mocno dokręcona i może być problem? Np. nieszczelność dekawek, lub nie działające registry (zmiany) Tu wszystko zależy od umiejętności. Takie głośnice po strojeniu u nas przechodzą dodatkowe testy przed wysyłką. Aby po zamontowaniu wszystko grało jak należy. Przy montażu należy zwrócić uwagę aby nie docisnąć jakiegoś zaworka. Gdy się zdeformuje lub przyklei nie będzie grało. W transporcie też może się odkształcić zaworek. Trzeba go wyprofilować dopiero zakładać do akordeonu. Jednak dla chcącego nic trudnego.
Do wysyłki Kurierem czy Pocztą Polską, Akordeon musi być starannie zapakowany. 1. Odpinamy pasy nośne, zostawiamy w domu. 2. Zaklejamy basy, najlepiej szeroką taśmą bezbarwną. 3. Cały akordeon okręcamy folia bąbelkową kilkakrotnie. 4. Teraz dopiero wkładamy do futerału jeśli jest(jeśli niema okręcamy mocniej folią) 5. Akordeon z futerałem wkładamy do kartonu, tak aby rączka wystawała. 6. Dobrze jest też aby dół kartonu był grubszy czymś wypełnione, czy to tekturą czy gąbką, folią, ważne gdyby nawet ktoś szybko postawił to amortyzuje! 7. Koniecznie ubezpieczyć, koszt ubezpieczenia około 1-2zł najczęściej, wiec nie warto ryzykować. Tak zapakowany akordeon może spokojnie jechac na drugi konieć Świata.
Naprawą Akordeonów zajmuje się od 20 lat. Mam obecnie 44 lata i nic z rąk mi nie wypada dlatego póki co Polecam ! Gwarancja Najwyższej Jakości na wszystkie naprawy. Zakładam tylko części oryginalne - żadnych chińskich zamienników!!! Strojenie na profesjonalnym najbardziej wiarygodnym sprzęcie. ******Czas oczekiwania na naprawę zazwyczaj do 14 dni.***** Przyrządy pomiarowe do strojenia tylko z najlepszych firmy. Długoletnie doświadczenie pozwala na szybką realizację zamówienia z perfekcyjną dokładnością. Mega Atrakcyjne Ceny Zawsze przed podjęciem jakich kolwiek prac, najpierw wycena aby klient mógł sam zdecydować, naprawiać czy tez nie?
 • Serwis Naprawa akordeonów
 • Strojenie (korekcja - strona melodyczna i basowa)
 • Woskowanie akordeonu głośnic
 • Wymiana zerwanych głosów
 • Naprawa mechaniki basowej
 • Oklejanie miecha akordeonu
 • Usuwanie nieszczelności
 • wyrównywanie klawiatury
 • Polerowanie akordeonu
 • Remonty kapitalne akordeonów
 • Posiadamy wszekie cześci zamienne na miejscu.

NAPRAWIAMY AKORDEONY WSZYSTKICH MAREK ŚWIATA

Naprawa wszystkie Akordeony ŚWIATA z wyjątkiem tych które faktycznie nie nadają się do naprawy. Są tak zniszczone że w żaden sposób nie uzyskamy  efektu dobrze grającego akordeonu, lub koszt naprawy przewyższa wielokrotnie wartość instrumentu. Każdy instrument jest inaczej zbudowany, może mieć zupełnie inne dolegliwości, w zależności w jakich warunkach był eksploatowany? Dlatego zawsze przed podjęciem się naprawy każdy instrument jest  przeglądany u mnie w Serwisie i od razu Klient ma świadomość jaki będzie  koszt naprawy +- od-do! U mnie Klient jest Najważniejszy i jego Zadowolenie. Naprawiam między innymi znane marki jak:
Nie polecam strojenia na przysłowiowe UCHO!!! Dalczego? Bo to się nie sprawdza!!!) POLECAM STROJENIE - Naprawa akordeonów przy użyciu nowoczesnego sprzętu, co nie niszczy głosów akordeonu jak w tradycyjnym piłowaniu, często tępym pilnikiem. Super Ceny - SOLIDNIE TANIO!!! Strojenie Akordeonu już od 300zł Tanio nie zawsze znaczy ŹLE, wszystko zależy od umiejętności Stroiciela Zdobywałem doświadczenie u najlepszych Mistrzów Akordeonu Między innymi prawie 3 lata we Włoszech, nauczyło mnie więcej niż przez 20lat w Polsce.   Gdzie miałem okazje trafić na wspaniałego nauczyciela. Który nauczył mnie prawdziwie profesjonalnego podejścia do wszelkich napraw akordeonu nawet tych najbardziej skomplikowanych.

Fabryka Akordeonów Castelfidardo Italia - Naprawa Akordeonów

Pan  Giovanni potrafił bardzo wiele, pracował w fabryce akordeonów Castelfidardo, to właśnie ten człowiek o wielkim sercu nauczył mnie prawidłowo stroić Akordeony, zarówno klawiszowe jak i guzikowe. Bardzo pomocny w tym czasie był również Pan Lucio, dzięki niemu poznałem budowę akordeonu od podszewki.
Czasem naprawy są łatwe a czasem ? Pewnie kiedyś ktoś próbował naprawić cos przy swoim akordeonie i różnie to wychodziło? Otóż czasem przy pozornie łatwym zadaniu jak np. równanie klawiatury akordeonu, możemy napotkać nie bagatelne problemy, np. nieszczelność dekawek (Klap).
 • naprawa akordeonów
  new play
  Demo-MP3
  12 tracks
tel.
511-500-868
Media
naprawa akordeonów naprawa akordeonów
email:
concret5@wp.pl

Napisz do nas

error: Content is protected !!