KETRON STYLE

Ketron style

KETRON STYLE (PAT) Polecamy

Ketron Style –  Nowe STYLE:

Ketron – AUDYA

Brzmienia i Style Ketron Audya

Coś dla miłośników muzyki Dance >>>   Zapraszam  na You tube demo ketron style.

Do Ketron Audya Polecam znakomite pakiety z Ajamsonic USA, Ketron UK oraz wszystkie dostępne pendrive ja jestem bardzo zadowolony – Zapraszam. http://zespolconcret.pl/

SD9 -Nowość

 

Ketron style

*Ketron-SD9

*Style-Ketron-SD9

*Nowe-Style-SD9

*Ketron-SD7

*Nowe-Style-Ketron-SD7

*Ketron-SD90-Style

 Brzmienia i Style Ketron SD9

Wielki Test Nowy SD9  & AUDYA realne porównanie!!!

Nowe style brzmieni do SD9,SD7,SD90, SD60,SD40 PenDrive AjamSonic Style+ zupełnie nowe brzmienia, o wiele lepsze od fabrycznych!!!

tel; 516-555-079


 Ketron – SD7

Ketron style

 Brzmienia Style Ketron SD7

Ketron – SD40

Brzmienia Style Ketron SD40

Ketron – SD5

Polecany Znakomity Serwis naprawa Strojenie Akordeonów wszystkich marek świata: http://zespolconcret.pl/naprawa-akordeonow/

Ketron style

DISCO

POLKA

WALTZ

Country

Polecamy swoje usługi również w województwie Mazowieckim, jako zespół muzyczny – CONCRET

Dlatego brzmią równie dobrze jak te które są na pokładzie instrumentu.

Zespol muzyczny Kraków – Gramy również przy stołach, organizujemy Karaoke, biesiadowanie. Z nami można się dogadać, wszystko ustalić jak pasuje, dlatego z nami każda impreza jest inna, niepowtarzalna i wyjątkowa. Dojazd również jako Zespół muzyczny Katowice i okolic nie stanowi żadnego problemu ponieważ posiadamy swój własny transport.

KETRON STYLE -Nowe

Również Zespół muzyczny więcej Zespół weselny, Gramy na terenie Całego Kraju, miedzy innymi w takich miastach jak;  Kielce, czy Kraków i Okolice.

Pracujemy na najlepszych Aranżerach więc jesteśmy bardzo dobrze w temacie co najlepsze i dla kogo?

Dzień dobry,  jeśli wybierzesz między Korg pa4x, 5 yamaha tyros, Ketron sd9 lub pro, Ketron audya 5. Szczerze mówiąc, dźwięk w filmie Korg pa4x robi yamaha tyros5, większość fortepianów yamaha do moich uszu jest jaśniejsza, bardziej soczysta, ale nie do duszy yamahy czy czegoś.

Ketron style

Ketron na wesela do zespołu weselnego jest rewelacyjny

Style dla Ketron choć niema ich za wiele, brzmią  realnie.

  Teraz pytanie który lepszy czy Ketron Audya Czy SD9?

Na pewno SD9 jest nowszy, ale czy lepszy? Wyświetlacz dotykowy działa bardzo dobrze w SD9. Jeżeli ktoś planuje odtwarzać midi to owszem Polecam SD9 bardzo szybka podmiana bębnów midi na Audio. Co jest również możliwe w Ketron Audya tylko dłużnej schodzi. Ale jeśli chodzi o grę jak mawiają z Łapy, z wykorzystaniem styli muzycznych, pat to tu trzeba się zastanowić dobrze? Niema złotego środka dlatego ten wybór juz trzeba podjąć samemu.  I Czy SD9 ma faktycznie Audiodrumy?

Ketron czy Yamaha

Zależy ci na doskonałej jakości muzyki oraz jej wykonania, lecz także na w pełni profesjonalnym podejściu? Skoro tak, to bezwzględnie sprawdź nasz zespół. Na zabawach gramy już od lat, jednak ciągle rozwijamy swój program. Odwiedź naszą stronę internetową, żeby dowiedzieć się o nas więcej.

Macie kłopot by wybrać zespół na weselisko, bo jest ich mnóstwo na rynku krajowym? My postaramy się przynajmniej odrobina pomóc. Musicie pamiętać, że dzisiaj zespół weselny nie ma tylko grać i śpiewać, lecz co niezwykle istotne ma także zabawiać gości. Doradzamy wybierać zespoły, których skład jest większy niż jedna osoba. Ręczymy, że nie będzie ona w stanie prowadzić tak udanego przyjęcia jak zespół kilkuosobowy. Podejmując decyzję weźcie pod uwagę także to na ilu instrumentach zespół będzie grać. Weselisko na pewno będzie ciekawsze jeżeli muzycy będą na przykład grac na keyboardzie i na gitarze niż jedynie na jednym instrumencie. Wciąż nie brakuje nam zapału i energii do działalności, mimo tego, iż mijają lata.

Korg czy Ketron

Poszukujesz didżeja i wodzireja, który porwie za sobą tłumy tak, jak nie spowoduje tego nikt inny? Twoja impreza koniecznie musi być jedną z tych, które później wspomina się przez lata? Jeśli tak, to zgłoś się do mnie.

Emaile-mail: mega.bit@wp.pl

Ketron style, gotowe pakietów fachowe porady!

Koniecznie zajrzyjcie na:

Ketron style
Facebook
Ketron style
YouTube

8 Responses

 • rgooharr

  rewelka przez wielkie R

 • TorintoBam

  swietnie gracie rewelacja Mój czas to dobra muzyka tego miesiąca w przyszłym miesiącu, przebywam daleko. Potrzebuję czegoś, co dotrzyma mi towarzystwa. Chcę teraz słuchavc muzyki szybko, ponieważ przyjeżdżam ze stanów w przyszłym miesiącu, aby spędzić z wami miesiąc.

 • JoniHab

  We recommend the concret band.
  Leaking bathroom or kitchen faucets can cost money and try your patience. Learn to repair three types of single-handle faucets – ball, cartridge and ceramic

 • Mikoneer

  Hoite We recommend the concret band superanto zesolanto muzikanto Poalnd.
  In this category, we focus actually on topics related mostly to Stomach Issues, Body Issues, Mental Health, Digestive Health, Children’s Health, etc. “Home remedies” is a category of our blog that offers natural cures for a disease or ailment by using certain vegetables, spices, or other natural ingredients.

 • VillaMom

  Grazzie mores familoso Mojo takes on social-emotional learning. Videos and activities to help students manage their emotions. Watch now. Social and emotional learning. Concret brawoo

 • Craftdup

  Polecantos zespolos concretos superos brawoss Learn how to make a real Minecraft cake with this easy – and delicio! – recipe. This two-layers chocolate cake is easy to decorate for your favorite Minecraft fan! Specyfuco fantastico latte concretos superos

 • Roman glinski

  OD 12 LAT GRAM TYLKO Z NUT ROZNEGO RODZAJU MUZYKE DANCE FOXTROT CONTRY SWING CZA-CZA JAK I GLENA MILLERA STEVA WONDERA ITP .W ZUPELNOSCI WYSTARCZA MI KETRON SD1

  • admin

   Znakomicie i tam 3-maj.

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!