GALERIA - Zespół na wesele Concret - Kielce

GALERIA

GALERIA ZDJĘĆ z występu Zespołu CONCRET

Galeria foto z występów na żywo, różne okoliczności; wesela ,studniówki czy też prymicje, każda uroczystość jest dla nas szczególnie ważna, a najważniejszy jest klient ponieważ najbardziej zależy nam na zadowoleniu zamawiających, dlatego tutaj "Oni "maja najwięcej do powiedzenia w rożnych kwestiach ustaleń, i oczywiście druga sprawa aby uczestnicy, goście, zaproszeni, byli zawsze mega zadowoleni. Nasze foto przedstawia właśnie takie imprezy, zawsze szczególnie udane. Kiedy ZESPÓŁ NA WESELE CONCRET GRA JEST ZABAWA NA 102

Znajdą tutaj Państwo również Foto z wyprowadzeń młodej Pary z domu, z hucznych oczepin, z biesiady za stołami  kiedy to wraz z gośćmi weselnymi wspólnie śpiewamy. Występów Zespołu muzycznego concret na scenie, koncercie czy niezwykłej imprezie plenerowej. Foto naszego sprzętu który wykorzystujemy w danym momencie do uświetniania naszą muzyką każdej imprezki. Warto tutaj zobaczyć: Foto akordeonu, saksofonu, instrumentów klawiszowych. Nasza Galeria pokazuje również Fotki oświetlenia, efekty dymy oraz baniek jakie instalujemy na sali do poprawienia samopoczucia naszych Gości.

Galeria - Zespół weselny Concret

Zespół muzyczny na wesele - Concret

Muzyka jest naszą największą pasja,  życiową - lubimy to co robimy, Najlepiej to pokazuje nasza Galeria zdjęć, ponieważ muzyka dla nas to dobra zabawa.

 

Koniecznie zajrzyjcie na:

Galeria - Zespół muzyczny na wesele

YouTube

Galeria - Zespół na wesele Katowice

Google+

Galeria - Zespół na wesele

Facebook

No Comments Yet.

Leave a comment