DEMO

DEMO MP3 - ZESPÓŁ muzyczny Concret 

Nowe Demo-MP3 - Zapraszamy

 

Demo-MP3 - Gramy wesela cała Polska

DEMO-MP3- Dzięki temu jesteśmy dość dobrze zgranym zespołem muzycznym i za razem rozeznanym w branży muzycznej;  Co grać i kiedy. Gramy wszędzie tam gdzie muzyka jest ważna! Mamy bardzo dużo swoich nagrań zarejestrowanych z praktycznie każdego przyjęcia weselnego w którym braliśmy udział, tak więc  demo na naszej stronie jak i na You Tube to ponad 100 Filmików, możemy zmieniać co tydzień na coś innego i cały czas podążać za nowościami, Hitami sezonu, z list przebojów.  A wszystko po to aby nie stać w miejscu, by iść cały czas do przodu z postępem technicznym, nowinkami muzycznymi z całego świata.

MUZYKA - na wesela, Studniówki, Prymicje, Imprezy firmowe

Przed Wami Najnowsze wykonanie   również Składanka Disco Polo 2018 CONCRET!

DEMO-MP3 -Zespół muzyczny - Kraków -Kielce-Katowice i okolice

Utwory są dopracowane, bardzo starannie, tak aby każdy uczestnik wiedział co gra w danej chwili zespół.

Demo-MP3 - Profesjonalny Zespół Weselny

Każde demo-mp3 jest rejestrowane bezpośrednio na imprezie, więc odzwierciedla wykonanie zespołu w co najmniej 90% w jakości cyfrowej. Polecamy swoje usługi również w województwie Mazowieckim, jako zespół muzyczny - CONCRET

Demo - Zespoły weselne Kraków - Orkiestra weselna - Zespół wesele - CONCRET

Dojeżdżamy do 200 km od Kielc.

Zespol muzyczny Kraków - Gramy również przy stołach, organizujemy Karaoke, biesiadowanie. Z nami można się dogadać, wszystko ustalić jak pasuje, dlatego z nami każda impreza jest inna, niepowtarzalna i wyjątkowa. Dojazd również jako Zespół muzyczny Katowice i okolic nie stanowi żadnego problemu ponieważ posiadamy swój własny transport.

 

Jeśli potrzebny Ci profesjonalny zespół na wesele, dobrze trafiłeś.  Nie są nam obce również brzmienia biesiadne. Gramy na wielu instrumentach, więc zapewniamy stuprocentową muzykę na żywo z wokalem.  Mamy napięty grafik, więc nie czekaj i skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Koniecznie zajrzyjcie na:

DEMO-MP3 - Zespoły weselne Kielce, świętokrzyskie - CONCRET - na wesele.

DEMO-MP3 - Facebook

DEMO-MP3 - Google+ - Zespół_na_studniówkę - Concret

Google+

DEMO-MP3 -Muzyka - zespoły weselne Kielce i okolice - CONCRET zespół weselny.

DEMO-MP3 - YouTube

3 Responses

  1. Panie Jarosławie, zauwazyłem zmianę na stronie głównej Pana strony na plus - łatwiej trafić na tę podstronę. Nowe nagrania wyśmienite. Kiedyś byłem gościem na weselu gdzie graliście a że sam kiedyś grałęm to zwrociłem uwagę na sprzęt. Ogólnie pierwsza klasa Ketron Audya i kolumny chyba FBT prawda? Natomiast zastanawiam się jakiego miksera Pan używa bo chyba analogowego? Myślę, że na dobrej cyfrze wszystko brzmiałoby już zupełnie bombowo. Pozdrawiam ciepło!!! P.S Dodaję jeszcze raz ten komentarz bo nie jestem pewien czy poprzedni dodał się prawidłowo.
  2. Panie Jarosławie, zauwazyłem zmianę na stronie głównej Pana strony na plus - łatwiej trafić na tę podstronę. Nowe nagrania wyśmienite. Kiedyś byłem gościem na weselu gdzie graliście a że sam kiedyś grałęm to zwrociłem uwagę na sprzęt. Ogólnie pierwsza klasa Ketron Audya i kolumny chyba FBT prawda? Natomiast zastanawiam się jakiego miksera Pan używa bo chyba analogowego? Myślę, że na dobrej cyfrze wszystko brzmiałoby już zupełnie bombowo. Pozdrawiam ciepło!!!
  3. darek
    Trochę interesuję się muzyka/jej produkcją i to co Pan/Pani wstawia - to coś pięknego Mega fajne efekty na wokalu. Piękny "smaczek", Nie mam dobrego sprzętu, ale to sie przyjemnie słucha. To jest efektowne na miare 2018roku, W Waszym wykonaniu wszystko brzmi zdecydowanie lepiej niż w moim.

Leave a comment

error: Zawartość chroniona protected !!